WinX DVD Ripper Platinum Streamer Edition za darmo

Dodał: admin sierpień - 31 - 2011

winx-dvd-ripper-platinum-newbox Jeszcze jedna promocja oprogramowania od firmy Digiarty Software umożliwiająca zdobycie sztandarowego rippera filmów na płytach DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinX DVD Ripper Platinum Streamer Edition. Sam DVD Ripper Platinum jest obecnie oferowany w standardowej cenie 36$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna do 10 września.

WinX DVD Ripper Platinum Streamer Edition to znane nam już narzędzie do rippowania płytek o wzbogaconej funkcjonalności, które bodaj pierwszy raz jest oferowane w takim wydaniu. Produkt WinX DVD Ripper Platinum Streamer Edition jest bowiem w istocie połączeniem dwóch innym narzędzi tego producenta. Oprócz wspomnianego wcześniej i świetnie już nam znanego programu WinX DVD Ripper Platinum w produkcie tym umieszczono dodatkowo narzędzie Air Playit, które jest dystrybuowane na licencji freeware. Poniżej dla przypomnienia krótkie opisy obu tych produktów.

WinX DVD Ripper Platinum to oprogramowanie przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych posiadanych przez nas filmów na płytkach DVD poprzez ich rippowanie i konwersję do popularnych formatów zapisu plików wideo. Produkt ten doczekał się również recenzji na TechnetBlogu, toteż zainteresowanych czytelników odsyłam do szybkiego testu WinX DVD Ripper Platinum.

Air Playit to według zapewnień jego twórców oprogramowanie działające na kształt prywatnej chmury multimediów, dającej możliwość oglądania plików audio i wideo w dziesiątkach różnych formatów na urządzeniach przenośnych Apple lub – w najbliższej przyszłości – wyposażonych w systemy operacyjne Google Android.

Jaka jest zasada działania tego programu? Air Playit hostuje wszystkie pliki multimedialne na komputerze i w razie potrzeby konwertuje je w locie i przesyła strumieniowo za pośrednictwem sieci WiFi lub 3G/4G na urządzenie przenośne. Według zapewnień producenta aplikacja posiada wbudowaną obsługę ok. 320 kodeków audio i wideo, dzięki czemu odtworzymy pliki nawet w bardziej egzotycznych formatach.

Dostęp do danych multimedialnych w naszej prywatnej chmurze jest dostępny z każdego miejsca na świecie – wystarczy tylko połączenie z Internetem. Dodatkowo Air Playit został wyposażony we wbudowany serwer www umożliwiający dostęp do plików z poziomu przeglądarki internetowej.

Jak zdobyć WinX DVD Ripper Platinum Streamer Edition za darmo?

Należy odwiedzić stronę promocyjną w serwisie internetowym producenta programu. Znajdziemy tam odnośnik od pobrania pliku instalacyjnego oraz klucz, którego należy użyć do aktywacji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.