GOTD: MagicScore Note 7 za darmo

Dodał: admin wrzesień - 12 - 2011

magicscore-note Na dobry początek nowego tygodnia administratorzy serwisu Giveaway of the Day oferują produkt, który zainteresuje raczej wąskie grono odbiorców. Do zgarnięcia jest bowiem narzędzie firmy DG Software  służące do notacji muzycznej. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu MagicScore Note w wersji 7. Standardowa cena tego produktu została ustalona na 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 13 września, do godz. 9:00 rano.

MagicScore Note 7 to narzędzie, które według intencji producenta ma służyć do notacji muzycznej oraz pomagać w komponowaniu muzyki. Z racji takich jego zastosowań, podejrzewam że zainteresuje on stosunkowo wąskie grono czytelników ;) Producent wskazuje, iż aplikacja ta przyda się przede wszystkim muzykom, kompozytorom, wykonawcom, nauczycielom muzyki, chórom, uczniom i studentom oraz innym osobom związanym z tworzeniem muzyki.

Jak czytam w opisie produktu, program MagicScore Note 7 jest przeznaczony głównie do jednoczesnego i automatycznego zapisu notacji muzycznej dla wielu instrumentów, a także późniejszego odtwarzania skomponowanej muzyki. Oprócz tego MagicScore Note 7 posiada możliwość edycji plików w formatach MID oraz KAR, które są wykorzystywane bardzo często w programach do karaoke.

Warto również zauważyć, iż producent nie poprzestał na przygotowaniu wyłącznie angielskiej wersji językowej produktu, a oferuje także interfejs w języku niemieckim, francuskim, włoskim, rosyjskim i ukraińskim. Ponadto na stronie twórców znajdziemy informacje, że wkrótce zostanie wydana również polska wersja językowa produktu. Niestety brakuje jakiejkolwiek informacji odnośnie konkretnej daty.

MagicScore Note 7 został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w system operacyjny Microsoft Windows 98/ Me/ NT/ 2000/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11.7 MB.

Jak zdobyć MagicScore Note 7 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: MagicScore Note 7 za darmo”

  1. Anonim pisze:

    Program ma polski interfejs.

  2. admin pisze:

    Dzięki za informację. W takim razie producent się nie popisał i nie zaktualizował strony domowej produktu.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.