GOTD: Password organizer za darmo

Dodał: admin wrzesień - 28 - 2011

1abc-password-organizer Z kolei w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day czeka na nas dziś promocja oprogramowania często uczestniczącej w tego typu akcjach firmy 1-abc, w której do wzięcia jest oprogramowanie do bezpiecznego przechowywania haseł. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Password organizer. Produkt ten możemy zakupić na standardowych warunkach w internetowym sklepie producenta, gdzie cena wynosi 40$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 29 września, do godz. 9:00 rano.

Password organizer – jak sama nazwa wskazuje – jest programem pozwalającym na przechowywanie wielu loginów i haseł w jednym miejscu. Dzięki temu możemy wreszcie uniknąć rodzącego duże problemy zapamiętywania dziesiątek różnych wariacji danych dostępowych czy niezbyt rozsądnego zapisywania owych danych na różnych kartkach i skrawkach papieru. Używając programu Password organizer wystarczy zapamiętać główne hasło dostępu do aplikacji, by potem bez przeszkód używać zgromadzonych tam danych.

Wewnątrz programu Password organizer znajdziemy również wiele ciekawych opcji, które ułatwią korzystania z zasobów wymagających użycia haseł. Możemy np. określić ścieżkę dostępu do pliku, który ma być uruchomiony po kliknięciu odpowiedniego przycisku. Możemy również zdefiniować adres internetowy witryny, której zapisane hasło dotyczy. Oprócz tego aplikacja obsługuje także globalne skróty klawiszowe.

Hasła przechowywane w programie Password organizer są szyfrowane za pomocą znanego i silnego algorytmu szyfrującego  AES (Advanced Encryption Standard), dzięki czemu nie ma możliwości odczytania zgromadzonych w programie danych bez znajomości głównego hasła dostępu do aplikacji. Producent wskazuje, że narzędzie to posiada także możliwość eksportu oraz wydruku haseł i danych dostępowych.

Password organizer został przystosowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 1.55 MB.

Jak zdobyć Password organizer za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.