GOTD: Scanitto Pro za darmo

Dodał: admin wrzesień - 5 - 2011

scanitto-pro Nowy tydzień w serwisie Giveaway of the Day rozpoczął się od zaserwowania promocji przeprowadzanej wspólnie z firmą MASTERS ITC i umożliwiającą zdobycie stworzonego przez nią oprogramowania do skanowania. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Scanitto Pro. Dzięki tej akcji rozdawniczej możemy zaoszczędzić 25$ w stosunku do standardowej ceny sklepowej produktu. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 6 września, do godz. 9:00 rano.

Scanitto Pro to oprogramowanie stworzone z myślą o osobach potrzebujących prostego, ale funkcjonalnego narzędzia do skanowana wyposażonego w szereg funkcji umożliwiających wykonywanie najczęstszych operacji. Jeśli szukasz lekkiego i szybko ładującego się do pamięci programu zapewniającego możliwość wykonywania operacji skanowania dokumentów w wielu formatach, to według zapewnień firmy MASTERS ITC program Scanitto Pro powinien idealnie spełnić te wymagania.

Najważniejszą ideą jaka przyświecała twórcom Scanitto Pro było stworzenie narzędzia, które pozwoli szybko zeskanować dokument, zarchiwizować nasze papierowy zbiory czy zamienić komputer z drukarką i skanerem w prostą w użyciu kopiarkę. A wszystko to przy zapewnieniu maksymalnej prostoty obsługi oraz szybkości działania i lekkości produktu.

Scanitto Pro oferuje tak podstawowe funkcje skanowania jak wybór palety kolorów skanowanego dokumentu (kolor, skala szarości, czarno-biały), rozdzielczości oraz wielkości obrazów wyjściowych. Oczywiście możliwości programu nie ograniczają się do skanowania całego obszaru roboczego skanera, a możemy również samodzielnie wybrać interesujący nas fragment dokumentu. Scanitto Pro został wyposażony także w opcję rozpoznawania tekstu. Niestety wśród obsługiwanych języków brakuje polskiego. Szybkie przetwarzanie dokumentów zapewnia obsługa procesorów wielordzeniowych.

Najważniejsze cechy produktu Scanitto Pro:

  • Obsługa wielu formatów plików – zapisuje zeskanowane dokumenty w postaci plików PDF, BMP, JPG, TIFF, JP2 oraz PNG.
  • Funkcja rozpoznawania tekstu (OCR) – program umożliwia edycję i przeszukiwanie tekstów w zeskanowanych dokumentach.
  • Wielojęzyczny interfejs użytkownika – interfejs w  języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim oraz rosyjskim.
  • Tworzenie dokumentów wielostronicowych – program umożliwia szybkie i łatwe tworzenie wielostronicowych dokumentów PDF.
  • Kompatybilność z  Windows 7
  • Kopiowanie i drukowanie dokumentów przy pomocy jednego kliknięcia – łatwe zarządzanie skanowaniem, kopiowaniem i drukowaniem zeskanowanych dokumentów.
  • Szeroka kompatybilność – dzięki wykorzystaniu sterowników TWAIN program oferuje szeroką kompatybilność sprzętową i programowa

Według zapewnień producenta, Scanitto Pro został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.5 MB.

Jak zdobyć Scanitto Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.