winx-dvd-ripper-platinum-newbox Wreszcie w serwisie Giveaway of the Day pojawiła się oficjalnie prezentowana już kilka dni temu promocja oprogramowania ze stajni Digiarty Software, a konkretnie jej flagowego produktu do rippowania filmów z płyt DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinX DVD Ripper Platinum Streamer Edition. Sam DVD Ripper Platinum jest obecnie oferowany w standardowej cenie 36$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna w serwisie GOTD do 6 września, do godz. 9:00 rano.

WinX DVD Ripper Platinum Streamer Edition to znane nam już narzędzie do rippowania płytek o wzbogaconej funkcjonalności, które bodaj pierwszy raz jest oferowane w takim wydaniu. Produkt WinX DVD Ripper Platinum Streamer Edition jest bowiem w istocie połączeniem dwóch innym narzędzi tego producenta. Oprócz wspomnianego wcześniej i świetnie już nam znanego programu WinX DVD Ripper Platinum w produkcie tym umieszczono dodatkowo narzędzie Air Playit, które jest dystrybuowane na licencji freeware. Poniżej dla przypomnienia krótkie opisy obu tych produktów.

WinX DVD Ripper Platinum to oprogramowanie przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych posiadanych przez nas filmów na płytkach DVD poprzez ich rippowanie i konwersję do popularnych formatów zapisu plików wideo. Produkt ten doczekał się również recenzji na TechnetBlogu, toteż zainteresowanych czytelników odsyłam do szybkiego testu WinX DVD Ripper Platinum.

Air Playit to według zapewnień jego twórców oprogramowanie działające na kształt prywatnej chmury multimediów, dającej możliwość oglądania plików audio i wideo w dziesiątkach różnych formatów na urządzeniach przenośnych Apple lub – w najbliższej przyszłości – wyposażonych w systemy operacyjne Google Android.

Jaka jest zasada działania tego programu? Air Playit hostuje wszystkie pliki multimedialne na komputerze i w razie potrzeby konwertuje je w locie i przesyła strumieniowo za pośrednictwem sieci WiFi lub 3G/4G na urządzenie przenośne. Według zapewnień producenta aplikacja posiada wbudowaną obsługę ok. 320 kodeków audio i wideo, dzięki czemu odtworzymy pliki nawet w bardziej egzotycznych formatach.

Dostęp do danych multimedialnych w naszej prywatnej chmurze jest dostępny z każdego miejsca na świecie – wystarczy tylko połączenie z Internetem. Dodatkowo Air Playit został wyposażony we wbudowany serwer www umożliwiający dostęp do plików z poziomu przeglądarki internetowej.

WinX DVD Ripper Platinum Streamer Edition jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 98/ NT/ 2000/ 2003/ XP/ Vista (x32/ x64)/ 7 (x32/ x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 34.7 MB.

Jak zdobyć WinX DVD Ripper Platinum Streamer Edition za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.