50 licencji na Sticky Password Pro za darmo

Dodał: admin październik - 26 - 2011

Możemy już zacząć odliczanie do końca cyklu urodzinowych promocji. Na 5 dni przed końcem Softpedia proponuje nam licencje na program służący do bezpiecznego przechowywania wszystkich haseł w jednym miejscu. W konkursie do zdobycia jest 50 darmowych i legalnych licencji uprawniających do korzystania z pełnej wersji Sticky Password Pro. Wartość pojedynczej nagrody to 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna przez 24 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora.

Program Sticky Password był już kilkukrotnie przedmiotem promocji organizowanych w różnych serwisach z oprogramowaniem. Zazwyczaj były to jednak starsze wersje produktu. Tym razem 50 szczęśliwców będzie miało okazję zapoznać się z działaniem pełnej wersji najnowszej, piątej już odsłony Sticky Password Pro.

Sticky Password Pro to aplikacja przeznaczona do tworzenia silnych i trudnych do złamania haseł, a także do ich przechowywania. Dzięki programowi nie tylko nie będziemy musieli zapamiętywać dziesiątków różnych haseł ale również nie będziemy musieli ich przepisywać do formularzy logowania. Sticky Password PRo posiada bowiem funkcje dzięki, której potrafi automatycznie wypełnić formularze na stronach internetowych.

Narzędzie pozwala również na przygotowanie jego przenośnej wersji na pendrive, na którym nasze hasła będą równie bezpieczne a jednocześnie zyskamy do nich szybki dostęp w każdym miejscu. W Sticky Password Pro zaimplementowano najbardziej wydajne algorytmy szyfrowania. Dzięki temu zyskujemy efektywną ochronę przed oszustwami phishingowymi, keyloggerami oraz kradzieżami tożsamości.

Jak zdobyć darmową licencję na Sticky Password Pro?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji i pod opublikowanym tam wpisem dodać komentarz w którym przekonamy administratorów Softpedii, że właśnie nam należy się darmowa licencja. Spośród wszystkich komentarzy dodanych w ciągu 24 godzin od chwili publikacji wpisu z promocją (do 13:00), organizator wybierze 50 najciekawszych wpisów, które zostaną nagrodzone licencjami.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.