GOTD: Angel’s Vox 1.6 za darmo

Dodał: admin październik - 15 - 2011

angels-vox Po ponad półrocznej przerwie gościem serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day jest ponownie oprogramowanie pochodzące od producenta SuperUtils.com, a będące odtwarzaczem plików dźwiękowych przeznaczonym do odsłuchu audiobooków. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Angel’s Vox w wersji 1.6. Standardowa cena produktu pozostała na poziomie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna do jutra – 16 października, do godz. 9:00 rano.

Angel’s Vox 1.6 to odtwarzacz plików dźwiękowych stworzony specjalnie z myślą o entuzjastach audiobooków. Jak często zdarza Ci się przeszukiwać nagranie w poszukiwaniu miejsca, na którym  ostatnio skończyłeś słuchanie książki? Chciałbyś słuchać równolegle kilka audiobooków i zawsze wiedzieć gdzie ostatnio skończyłeś odtwarzanie? Chciałbyś mieć możliwość przyspieszania odtwarzania by zaoszczędzić czas lub jego spowolnienia jeżeli nie jesteś w stanie zrozumieć zbyt szybkiego lektora? Według słów producenta Angel’s Vox 1.6 jest w tym przypadku idealnym rozwiązaniem.

Z pomocą Angel’s Vox 1.6 możemy również łatwo zarządzać naszą biblioteką audiobooków. Program pozwala np. na indywidualne ustawienie poziomu głośności i szybkości odtwarzania dla każdego nagrania z osobna. Zapisane przez nas ustawienia zostaną automatycznie odczytane podczas kolejnego odtwarzania danego utworu.

Angel’s Vox 1.6 posiada możliwość integracji z programem do pobierania książek w formie audio – Audiobook Downloader Pro. Poza tym produkt ten – podobnie jak inne odtwarzacze audio – posiada również funkcję integracji z powłoką systemową.

Angel’s Vox 1.6 został przystosowany do pracy pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego to 4.04 MB.

Jak zdobyć Angel’s Vox 1.6 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.