GOTD: iResizer 1.1 za darmo

Dodał: admin październik - 19 - 2011

Dzień zaczynamy tradycyjnie już od przeglądu najnowszej promocji w serwisie Giveaway of the Day. Dziś znajdziemy tam propozycję programu z kategorii narzędzi graficznych, pomocnym w szybkiej zmianie rozmiaru zdjęć i grafiki. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersje programu iResizer w wersji 1.1. Oferowany produkt jest dostępny w standardowej sprzedaży w cenie 40$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 20 października, do godz. 9:00 rano.

iResizer 1.1 to narzędzie przeznaczone do skalowania obrazów bez zmiany ważnych elementów tych zdjęć jak np. ludzie, budynki, zwierzęta, itd.  Tradycyjne narzędzia bądź moduły prostych programów graficznych, skalując obraz obejmują tą operacją wszystkie piksele obrazka, co może prowadzić do zniekształcania postaci czy innych ważnych elementów zdjęć. iResizer 1.1 pozwala oznaczyć obszary zdjęć i grafiki, które pozostaną nietknięte podczas wykonywania skalowania.

iResizer 1.1 umożliwia proste zaznaczanie ważnych elementów obrazu za pomocą zielonego, cyfrowego markera. Taka technika definiowania obszarów, które nie będą podlegać zmianom, pozwala na szybkie dokonywanie skalowania, a także obsługę programu nawet przez mniej doświadczonych użytkowników. Aplikacja pozwala także na używanie czerwonego markera, za pomocą którego oznaczymy niepotrzebne elementy zdjęcia podlegające usunięciu.

Producent przygotował prezentacje wideo pokazujące możliwości programu i sposób jego używania:

 

 

Firma TeoreX przygotowała program iResizer 1.1 do współpracy z komputerami, wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows w wersji 2000 lub nowszej. Według zaleceń producenta, maszyna powinna być wyposażona w procesor  2000 MHz oraz 256 MB pamięci RAM. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.76 MB.

Jak zdobyć iResizer 1.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: iResizer 1.1 za darmo”

  1. rysio pisze:

    Interfejs programu jest po polsku pliki pomocy po angielsku

  2. admin pisze:

    Ok. Opis zmieniony. Dzięki za info!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.