GOTD: Magic Landscape Filter za darmo

Dodał: admin październik - 1 - 2011

magic-landscape-filter Na pierwszy dzień października administratorzy serwisu Giveaway of the Day przygotowali wspólnie z firmą PixelApp Studio promocję, dzięki której możemy stać się posiadaczami narzędzia-filtra do poprawiania zdjęć krajobrazowych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Magic Landscape Filter. Standardowo produkt ten możemy zakupić po cenie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 2 października, do godz. 9:00 rano.

Jak chwali się sam producent, Magic Landscape Filter to narzędzie, dzięki któremu nasze zdjęcia krajobrazowe staną się bardziej unikalne, a także będą przyciągąć wzrok i cieszyć oko. W jaki sposób owa aplikacja jest w stanie tego dokonać? Firma PixelApp Studio zapewnia, że Magic Landscape Filter to profesjonalna, a jednocześnie prosta w obsłudze aplikacja symulująca filtr filmu negatywowego, dzięki któremu edytowane przez nas zdjęcia staną się bardziej kolorowe, a barwy bardziej żywe.

Filtry filmu negatywowego są używane przez profesjonalnych fotografów w celu lepszego odwzorowania kolorów, tak by przygotowane przez nich zdjęcia budziły podziw i zachwycały żywymi oraz nasyconymi barwami. Dzięki Magic Landscape Filter każdy użytkownik komputera może łatwo korzystać z dobrodziejstw takiego filtra, przy wykonaniu zaledwie kilku kliknięć.

Najważniejsze cechy produktu Magic Landscape Filter:

  • zwiększanie nasycenia i jasności zdjęć
  • intuicyjny interfejs użytkownika
  • funkcja przetwarzania w trybie wsadowym

Magic Landscape Filter został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows XP/ Vista/ 7. Aplikacja wymaga również obecności dodatku .NET Framework. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.07 MB.

Przypominam również, że cały czas jest aktywna również wczorajsza promocja serwisu Giveaway of the Day, gdzie dzięki współpracy z firmą Digiarty Software rozdawana jest pełna wersja programu WinX Blu-ray Decrypter. Więcej o promocji tutaj.

Jak zdobyć Magic Landscape Filter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.