GOTD: Paintslate za darmo

Dodał: admin październik - 31 - 2011

Na dobry początek nowego tygodnia właściciele serwisu Giveaway of the Day proponują nam oprogramowanie będące produktem firmy Bendigo Software i stanowiące proste narzędzie do rysowania. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Paintslate. Standardowo produkt ten możemy nabyć za pośrednictwem internetowego sklepu producenta, w cenie 10$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 1 listopada, do godz. 8:00 rano.

Producent programu, firma Bendigo Software, którą możemy kojarzyć przede wszystkim poprzez narzędzie Pixo SE, przedstawia aplikację Painslate jako idealne oprogramowanie do łatwego tworzenia rysunków za pomocą komputera. Paintslate oferuje szeroki wachlarz narzędzi służących do rysowania, poczynając od poczciwego ołówka, a kończąc na narzędziu do rozmazywania. Aplikacja umożliwia rysowanie nie tylko na standardowym białym płótnie. Producent chwali się, że mamy możliwość wyboru spośród wielu rodzajów papieru i innych rodzajów tła, na którym możemy umieścić nasz rysunek.

Sam interfejs programu Paintslate bardzo przypomina inny produkt firmy Bendigo Software, o którym była już mowa. Chodzi tu oczywiście o wspomnianą aplikację Pixo SE. Jeżeli już mieliście okazję korzystać z tamtego produktu, to praca z Paintslate nie powinna sprawić żadnych problemów. Wraz z aplikacją dostarczono zestaw wbudowanych obrazów, które mogą zostać wykorzystane przy użyciu narzędzia stempel. Producent postarał się również o dołączenie szablonów tła, które mogą stanowić podstawę tworzonego dzieła ;)

Paintslate został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 15.2 MB.

Jak zdobyć Paintslate za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 8:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.