GOTD: Simple Money Manager Standard Edition za darmo

Dodał: admin październik - 8 - 2011

simple-money-manager Na sobotę administratorzy serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day przygotowali nam promocję oprogramowania amerykańskiej firmy ProperSoft, które pomoże zapanować i wygodnie zarządzać domowym budżetem. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Simple Money Manager w wersji Standard Edition. Wzięcie udziału w tej akcji promocyjnej pozwoli nam zaoszczędzić ok. 13$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 9 października, do godz. 9:00 rano.

Simple Money Manager Standard Edition to narzędzie przeznaczone dla wszystkich osób, które chcą w łatwy sposób zarządzać swoim budżetem bez potrzeby prowadzenia czasochłonnej, papierowej ewidencji, a jednocześnie oczekujących czegoś wygodniejszego niż np. arkusz kalkulacyjny Excel. Jak wskazuje producent, aplikacja ta przyda się zarówno studentom, osobom pracującym na stałym etacie, przedsiębiorcom prowadzącym mały biznes jak również innym osobom chcącym zachować kontrolę nad własnymi wydatkami.

Simple Money Manager Standard Edition posiada prosty i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika, dzięki któremu korzsystanie z aplikacji nie powinno sprawić nikomu większych problemów. Aplikacja pozwala na wprowadzenie wszelkich dochodów i wydatków, a zgromadzone dane prezentuje w formie czytelnego i wygodnego wykresu kołowego. Oczywiście przez cały czas możemy uzyskać szybki wgląd w poszczególne transakcje.

Inną ciekawą funkcją dostępną w programie Simple Money Manager Standard Edition jest możliwość importowania danych z internetowych rachunków bankowych czy kart kredytowych. Aplikacja obsługuje większość najbardziej popularnych formatów zapisu takich danych.

Simple Money Manager Standard Edition został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.12 MB.

Jak zdobyć Simple Money Manager Standard Edition za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.