GOTD: WAV To MP3 za darmo

Dodał: admin październik - 9 - 2011

wav-to-mp3 Na koniec tygodnia administratorzy serwisu Giveaway of the Day przygotowali kolejną promocję oprogramowania z kategorii konwerterów, które przyda się w razie potrzeby konwersji plików dźwiękowych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WAV To MP3, wyprodukowanego przez WAVMP3.net. Standardowo produkt ten możemy zakupić na stronie producenta w cenie 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 10 października, do godz. 9:00 rano.

WAV To MP3 to aplikacja przeznaczona dla komputerów z systemami Windows, której nazwa mówi wszystko. Jest to bowiem narzędzie z kategorii konwerterów plików audio, które pozwoli szybko i łatwo przetworzyć pliki  WAV do postaci formatu MP3. Jak zapewnia producent, dzięki programowi  WAV To MP3 możemy konwertować interesujące nas pliki WAV do MP3 przy użyciu zaledwie kilku kliknięć.

Wśród innych obecnych w programie WAV To MP3 funkcji należy wymienić przede wszystkim możliwość konwersji plików w trybie wsadowym, dzięki czemu aplikacja może przetworzyć za jednym razem zamachem setki plików WAV. CO więcej produkt WAV To MP3 wbrew swojej nazwie potrafi także wykonać konwersję z  WAV do FLAC, dzięki czemu zyskujemy plik dźwiękowy o mniejszym rozmiarze niż WAV i bez jakiejkolwiek utraty jakości.

WAV To MP3 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows ME/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.17 MB.

Jak zdobyć WAV To MP3 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.