4 produkty SoftCity za darmo

Dodał: admin listopad - 30 - 2011

Firma SoftCity przygotowała ciekawą kampanię promocyjną własnego oprogramowania, w której możemy wybierać aż spośród 4 aplikacji tego producenta. Do wzięcia są legalne i darmowe licencje na pełne wersje takich produktów jak Radio Tracker, Smart PC, Easy Slideshow Creator oraz Photo Multiconverter. Wartość oferowanych w promocji produktów to w sumie ok. 100$. Wszystkie dostępne programy posiadają interfejs w angielskiej wersji językowej.

Radio Tracker to zdaniem producenta najlepiej sprzedające się na całym świecie oprogramowanie do odsłuchu i nagrywania audycji z internetowych stacji radiowych. Autorzy zapewniają, że z pomocą tego narzędzia nasza domowa biblioteka cyfrowych nagrań może powiększyć się o miliony potencjalnych utworów. Produkt umożliwia zautomatyzowane nagrywanie piosenek z internetowych rozgłośni radiowych z całego świata. Wartość programu to 20$.

Smart PC jest jednym z kolejnych produktów należących to bardzo pokaźnej i popularnej kategorii programów do optymalizacji i przyspieszania pracy komputera. Zdaniem autorów, Smart PC szybko i skutecznie pomoże pozbyć się zbędnych plików zajmujących miejsce na dysku oraz naprawić wszelkie błędy wpływające na obniżoną wydajność pracy komputera. Wartość programu to 30$.

Photo Multiconverter to poręczna aplikacja, pozwalająca na szybką edycję zdjęć i umożliwiająca dodawanie efektów graficznych i filtrów do naszych ulubionych fotografii. Jak chwali się producent, dzięki zastosowaniu intuicyjnego trzystopniowego interfejsu, edycja cyfrowych obrazów jest naprawdę prosta i przyjemna. Wartość programu to 20$.

Ostatni z oferowanych produktów – Easy Slideshow Creator to, jak sama nazwa wskazuje, narzędzie przeznaczone do budowania miłych dla oka pokazów slajdów. Aplikacja dzięki zastosowaniu technologii „przeciągnij i upuść” umożliwia szybkie i bardzo łatwe łączenie wybranych zdjęć oraz podkładu dźwiękowego w ciekawy i efektowny pokaz slajdów. Wartość tego produktu to 30$.

Jak zdobyć wymienione produkty SoftCity absolutnie za darmo?

Wystarczy, że odwiedzimy przygotowaną przez producenta stronę promocji. Do skorzystania z oferty konieczne jest założenie darmowego konta w internetowym serwisie producenta.

Strona promocji


8 komentarzy to “4 produkty SoftCity za darmo”

 1. Tomasz pisze:

  Wydaje mi się, że Ashampoo i parę innych aplikacji i tak jest lepszych zwłaszcza, że są po polsku. Tutaj akurat konkurencja jest spora.

 2. magnetic pisze:

  No tak, ale czy próbowałeś Softcity?
  Jesli nie, to wciąż jest to tylko to, że „się wydaje”…

 3. adam pisze:

  czy ktoś pobrał tę ofertę ? konto założyłem,a tu nic nie widzę.wylogowałem się i dalej nic.może to też jacyś turcy ?????? a chciałem tylko radio. hmmm.

 4. Tomasz pisze:

  Ta raczej turcy. Czasami zdarzają się oszuści.

 5. admin pisze:

  @adam
  Założyłem konto, uzupełniłem profil, kliknąłem w przycisk zapisu zmian i zostałem automatycznie przeniesiony na stronę umożliwiającą pobranie tych 4 wymienionych w tekście produktów. Podstrona, na którą zostałem przekierowany to http://shop.softcity.com/en/user/purchased-software.php

 6. Tomasz pisze:

  Pojawia się komunikat:You haven’t made any purchase yet, or your purchased software has already been downloaded.

 7. adam pisze:

  jak u przedmówcy.ble ble….a niech zjeżdżają.jak mają dać , to jak inni.bez żadnych kont i danych.olewka ich…..a w rezultacie się okaże,że i tak żadne cudo.

 8. Zen50 pisze:

  Z trzema aplikacjami nie mam kłopotu,tylko z PC Smart mam problem,gdy wklejam otrzymany klucz programu wyskakuje The registration info is incorrect.Proszę o pomoc.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.