MacX Video Converter Pro przez 24h za darmo

Dodał: admin listopad - 11 - 2011

Firma Digiarty Software przeprowadza kolejną akcje promocyjną swojego oprogramowania do konwersji plików wideo. W ofercie marki MacX oprócz wersji dla komputerów z nadgryzionym jabłkiem w logo znajdziemy również kompilację dla użytkowników Windows. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja MacX Video Converter Pro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Akcja rozdawnicza potrwa tylko do jutra – 12 listopada, do godz. 12:00.

Kiedyś wspominałem już na TechnetBlogu, że MacX to druga (po WinX) marka będąca własnością firmy Digiarty Software. Co ciekawe, mimo, że produkty z linii MacX skierowane są do posiadaczy komputerów Apple, to pod szyldem MacX wydawane są również aplikacje pod Windows. Wydaj się więc, że ten drugi typ oprogramowania jest poprostu powieleniem oferty z linii WinX i raczej nie powinny występować żadne różnice w funkcjonalności produktów z obu linii. Jaki jest cel takiego działania? Nie pytajcie, bo nie mam pojęcia ;)

Wróćmy do samej aplikacji będącej przedmiotem tej promocji. Według producenta MacX Video Converter Pro to wyposażone w wiele funkcji i bardzo proste w obsłudze narzędzie do wykonywania konwersji plików wideo. Program ten pozwoli łatwo i szybko przygotować klip wideo w pożądanym formacie z zachowaniem wysokiej jakości konwertowanego materiału wideo.

Program posiada wbudowaną obsługę ponad 42o kodeków audio/video oraz zaawansowanych silnik konwersji materiałów High Definition. Z pomocą aplikacji wykonamy konwersję materiału HD z plików źródłowych w formatach MKV, M2TS, AVCHD, H.264/MPEG-4 AVC, oraz materiału SD wideo w formatach AVI, MPEG, MP4, H.264, MOV, FLV, F4V, RM, RMVB, WebM, Google TV, itd.

Wśród innych ciekawych funkcji warto wymienić możliwość pobierania plików wideo opublikowanych w Internecie. MacX Video Converter Pro potrafi także przekonwertować wybrane przez nas pliki do formatu VOB, który po nagraniu na płytę DVD może być odtwarzany na wszystkich odtwarzaczach DVD.

Jak zdobyć MacX Video Converter Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu. Znajdziemy tam też klucz licencyjny, którego należy użyć podczas aktywacji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.