System Mechanic za darmo

Dodał: admin grudzień - 11 - 2011

Softpedia kontynuuje swoją grudniową kampanią rozdawniczą, dzięki której każdy może zaopatrzyć się w komercyjne oprogramowanie. Dziś do wzięcia program narzędziowy do optymalizacji systemów Windows, od firmy iolo technologies. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu System Mechanic wraz z kluczem licencyjnym uprawniającym do korzystania z produktu przez rok. Standardowa cena narzędzia to ok 50$. Promocja będzie aktywna tylko przez 24 godziny od chwili publikacji w serwisie producenta (14:00 GMT).

System Mechanic to jedno z bardziej znanych i skutecznych programów, służących do optymalizacji i przyspieszania systemów Windows. Aplikacja została wyposażona w pakiet narzędzi i modułów umożliwiających szczegółową analizę kondycji komputera i będących w stanie zdiagnozować problem oraz zaoferować konkretne rozwiązania mające na celu jego wyeliminowanie.

System Mechanic poradzi sobie z takimi czynnościami jak wyszukiwanie i usuwanie zbędnych plików-śmieci, naprawa problemów związanych z bezpieczeństwem, czyszczenie listy autostartu czy wyszukiwanie i usuwanie uszkodzonych kluczy rejestru. Aplikacja może również w niektórych przypadkach skutecznie wpłynąć na poprawę jakości i szybkości połączenia z Internetem poprzez optymalizację odpowiednich ustawień systemu. Warto również wspomnieć o modułach defragmentacji rejestru oraz optymalizacji pamięci RAM, dzięki którym komputer może znacząco przyśpieszyć.

System Mechanic został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 2000 / XP / Vista / 7.

Jak zdobyć System Mechanic za darmo?

Wystarczy udać się na strony Softpedii i użyć umieszczonego tam odnośnika. Zostaniemy wówczas przeniesieni do systemu transakcyjnego producenta, gdzie cena System Mechanic została zredukowana do zera. Po zakończeniu procedury zakupu zostanie wyświetlony klucz licencyjny oraz odnośnik do pobrania instalatora.

Strona promocji


6 komentarzy to “System Mechanic za darmo”

 1. adam pisze:

  wreszcie konkretny soft.licencja na rok.pobiera aktualizacje,co właśnie uczynił.we współpracy z MS.to może nie będzie rozwalał windowsa jak sporo innych tego typu programów ? he he

 2. AQ pisze:

  Nie chwal dnia przed zachodem słońca :) Miałem okazję skorzystać z wcześniejszej promocji tego softu i zupełnie się nie sprawdził na W7x64.

 3. Eryk pisze:

  Czasem zdarza mu sie rozwalic system,nie wiem dlaczego tak sie dzieje.Mam w7.

 4. adam pisze:

  K………..!!!!!! ale zoptymalizował vista 32.wczoraj grało,a dziś ????!!!!! ok. 1 godź. patrzyłem na pasek ładowania systemu.musiałem od strony awaryjnej tego mechanika wyłączyć.i system ruszył.wykasował,czy wyłączył mnóstwo potrzebnych programów auto startu.rozbił w proch ustawienia sieciowe (miała być optymalizacja połączenia).w wielu programach wprowadził swoje ustawienia,nawet nie fabryczne,a własne ?! aha,to chyba jakiś program szpieg.dużo okienek domyślnie zaznaczonych na wysyłanie danych.coś ze 40 E za niego chcą.tylko za co ?rzeczywiście opinie w necie niezbyt pochlebne. ale sobie narobiłem.eeeeeeeehhhhhhh.

 5. AQ pisze:

  A nie mówiłem? Mój W7 podobnie potraktował, ale miałem kopię zapasową systemu więc nie musiałem pluć sobie w brodę. Od pewnego czasu używam 360 Amigo System Speedup i sobie chwalę.

 6. Kajetan pisze:

  Mam W7, program super, zauważalnie przyśpieszył pracę komputera.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.