GOTD: WinX DVD Copy Pro 3.4.3 za darmo

Dodał: admin styczeń - 6 - 2012

Początek pierwszego w nowym roku długiego weekendu to również pierwsza akcja noworoczna akcja rozdawnicza świetnie nam znanego producenta – Digiarty Software, w której do wzięcia jest narzędzie do wykonywania kopii zapasowych płyt DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinX DVD Copy Pro w wersji 3.4.3. Standardowa cena tego produktu wynosi obecni juże49$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta będzie aktywna do jutra –  7 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

WinX DVD Copy Pro 3.4.3 to narzędzie do wykonywania wiernych kopii posiadanych przez nas płyt DVD czyli tzw. klonowania. Aplikacja pozwala szybko i łatwo skopiować zawartość jednego nośnika DVD na drugi bez utraty jakości. WinX DVD Copy Pro daje możliwość zarówno  wykonania kopii 1:1 jak również skopiowania wyłącznie głównego filmu. Narzędzie to pozwala również na stworzenie kopii płytki DVD-9 na dwóch płytach DVD-5 z zachowaniem menu, napisów i wszystkich umieszczonych tam dodatków.

WinX DVD Copy Pro 3.4.3 podczas wykonywania kopii zapasowych automatycznie usuwa blokady regionalne i większość zabezpieczeń stosowanych na płytach DVD.  Program jest w pełni kompatybilny z napędami DVD-R/RW, DVD+R/RW oraz obsługuje filmy nagrane w standardach PAL i NTSC.

Nowe funkcje zaimplementowane w WinX DVD Copy Pro 3.4.3:

  • Dodano nową metodę sprawdzania bad-sectorów oraz błędów w systemie plików UDF
  • Poprawiono silnik kopiujący DVD w trybie „sektor do sektora”. Jest bardziej dokładny i szybszy.
  • Usprawniono moduł montowania obrazów ISO, dzięki czemu istnieje możliwość montowania obrazów poprzez kliknięcie prawym klawiszem na pliku obrazu.

Winx DVD Copy Pro 3.4.3 został przygotowany do współdziałania z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista, Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 12.4 MB.

Jak zdobyć WinX DVD Copy Pro 3.4.3 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.