O&O AutoBackup za darmo

Dodał: admin styczeń - 12 - 2012

Po dłuższej przerwie pojawiła się kolejna promocja oprogramowania marki O&O. Tym razem miłośnicy niemieckiego producenta oprogramowania mają szansę zdobycia narzędzia do automatycznej synchronizacji i wykonywania backupu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu O&O AutoBackup. Aplikacja ta jest nowym produktem O&O i w chwili obecnej jest dostępna całkowicie za darmo. Narzędzie posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

O&O AutoBackup to narzędzie przeznaczone do automatycznej synchronizacji plików i folderów z zewnętrznymi nośnikami danych, takimi jak np. klucze USB, pendrive, zewnętrzne dyski twarde, itd. Jak podaje producent, program O&O Auto backup możemy więc wykorzystać np. do stworzenia na pendrive kopii zapasowej naszych zdjęć wraz z automatycznym kopiowaniem nowych danych, gdy tylko znajdą się one w folderze źródłowym.

O&O AutoBackup jest bardzo prostym w użyciu programem. Proces kopiowania danych na zewnętrzny nośnik rozpoczyna się automatycznie, gdy tylko zostanie on podłączony do komputera. Dzięki paskowi postępu oraz okienku statusu możemy szybko zorientować się w aktualnych postępach nad synchronizacją danych. Zapobiegnie to również odłączeniu nośnika przed zakończeniem procesu synchronizacji danych.

O&O AutoBackup został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 6.59 MB.

Jak zdobyć O&O AutoBackup za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną podstronę w serwisie producenta. Następnie w odpowiednim polu podajemy adres e-mail, na który ma trafić nasz klucz licencyjny. Z witryny możemy również pobrać plik instalacyjny produktu.

Strona promocji


2 komentarze to “O&O AutoBackup za darmo”

 1. oszukali nas pisze:

  Total ściema, nie wysłali żadnego klucza!

 2. ARQU pisze:

  YES.

  Vipre + Sunbelt = Un Threat AV for free.

  Quick & Light & Efficient

  Taste Now

  :D :D :D

  http://www.unthreat.com/

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.