GOTD: Artensoft Tilt Shift Generator za darmo

Dodał: admin luty - 22 - 2012

Tym razem administratorzy serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day przygotowali coś dla miłośników fotografii cyfrowej. Do wzięcia jest bowiem produkt firmy Artensoft, służący do generowania zdjęć z tzw. efektem tilt-shift. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Artensoft Tilt Shift Generator. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie k. 50$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Korzystanie z oferty będzie możliwe jedynie do jutra – 23 lutego, do godz. 9:00 rano.

 

Artensoft Tilt Shift Generator to aplikacja pozwalająca na szybkie i łatwe dodawanie efektu tilt-shift do zdjęć. Na czym polega ta technika? Jak podaje Wikipedia, tilt-shift polega na przesunięciu osi optycznej, dzięki czemu mamy możliwość zarządzania perspektywą na zdjęciach. Na ów efekt składają się dwie operacje: pochylenie i przesunięcie. Tilt-shift jest najczęściej wykorzystywany do fotografowania architektury. Można wówczas otrzymać specyficzny efekt makiety.

Jeśli nie mamy specjalnych obiektywów umożliwiających fotografowanie techniką tilt-shift, wówczas z pomocą może nam przyjść właśnie program Artensoft Tilt Shift Generator. Aplikacja używa specjalnie napisanego algorytmu, który rozmywa poszczególne obszary zdjęć z właściwą siłą. Dzięki temu możemy szybko i łatwa przekształcić zwykłe zdjęcie w interesującą fotografię.

Artensoft Tilt Shift Generator do swojego działania wymaga systemu operacyjnego Microsoft Windows 95 / 98 / 2000 / XP/Vista/7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.39 MB.

Jak zdobyć Artensoft Tilt Shift Generator za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


3 komentarze to “GOTD: Artensoft Tilt Shift Generator za darmo”

 1. jan pisze:

  norton go wyrzuca czemu

 2. Witam!

  Z jakim opisem, Janie?

  Pozdrawiam!

 3. Emmers pisze:

  Przestał działać jako pełna wersja , po prostu ściema

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.