GOTD: Valentine’s Day 3D Screensaver za darmo

Dodał: admin luty - 5 - 2012

Jak to często bywa w niedziele, administratorzy GOTD przygotowali promocję oprogramowania-gadżetu w postaci klimatycznego, walentynkowego wygaszacza ekranu, stworzonego przez firmę Astro Gemini Software. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Valentine’s Day 3D Screensaver. Dzisiejsza akcja rozdawnicza to szansa zaoszczędzenia równowartości 10$. Oferta ta jak zwykle jest ograniczona czasowo i będzie aktywna jedynie do jutra – 6 lutego, do godz. 9:00 rano.

Twórca tego wygaszacza ekranu twierdzi, że dzień Świętego Walentego to świetna okazja by przypomnieć bliskim nam ludziom jak bardzo ich kochamy. Jednym ze sposobów okazania swych uczuć może być skorzystanie z oferty tegoż autora i nabycie specjalnego, walentynkowego wygaszacza ekranu. Warto również zaznaczyć, że jest to powtórka zeszłorocznej promocji i jest to dokładnie ten sam wygaszacz ekranu.

Przyznam, że użycie produktu Valentine’s Day 3D Screensaver w celu okazaniu swoich uczuć wydaje mi się sposobem dosyć dziwnym, choć może poprostu nie należę do grupy docelowej tego  produktu ;) Jeżeli ktoś z czytelników uważa, że jest to wartościowy program, zachęcam do skorzystania z tej niepowtarzalnej szansy!

Valentine’s Day 3D Screensaver został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 9x/ 2000/ XP/ Vista. Producent zaleca uruchamianie produktu na komputerze wyposażonym w minimum procesor Pentium III; 32 MB kartę graficzną; DirectX 8.0 oraz w kartę dźwiękową zgodną z DirectX.

Jak zdobyć Valentine’s Day 3D Screensaver za darmo?

Wystarczy skorzystać z  linku poniżej, by pobrać paczkę z  plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.