East-Tec Eraser 2012 na pół roku za darmo

Dodał: admin kwiecień - 8 - 2012

Jeden z anglojęzycznych blogów opublikował informację o promocji pozwalającej na uzyskanie znanego nam już narzędzia do bezpiecznego i permanentnego usuwania niepotrzebnych, ale wrażliwych i prywatnych danych. Przedmiotem niniejszej promocji jest ponownie legalna i darmowa pełna wersja programu East-Tec Eraser w wersji 2012 z kluczem licencyjnym ważnym 6 miesięcy. Standardowa cena produktu nie uległa zmianie i wynosi ciągle 40 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czas trwania promocji nie został sprecyzowany.

East-Tec Eraser 2012 jest aplikacją służącą do zachowywania prywatności podczas pracy z komputerem. W czym dokładnie pomaga to oprogramowanie? Jak sama nazwa programu wskazuje – Eraser – przyda się  w sytuacji gdy zapragniemy skasować w nieodwracalny sposób dane z naszego dysku twardego. Tak więc jest to aplikacja, której zastosowanie sprawi, że zaprezentowane dzisiaj w innych promocjach programy do odzyskiwania plików staną się bezużyteczne w odniesieniu do tak skasowanych danych. ;)

East-Tec Eraser 2012 usuwa dane w taki sposób, by ich odzyskiwanie nawet za pomocą profesjonalnego sprzętu nie było możliwe. Co więcej aplikacja potrafi usuwać dane „do końca” tj. kasować w sposób permanentny pliki, które usunęliśmy w tradycyjny sposób. East-Tec Eraser 2012 posiada również moduł pozwalający na usuwanie danych osobistych takich jak historia odwiedzanych stron www, pliki cookies czy inne pliki tymczasowe.

Jak zdobyć pełną wersję East-tec Eraser 2012 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę serwisu na którym opublikowano informacje o promocji. Znajdziemy tam bezpośredni odsyłacz do formularza rejestracyjnego oraz graficzną instrukcję przedstawiającą procedurę uzyskiwania licencji.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.