GOTD: Inpaint 4.3 za darmo

Dodał: admin maj - 3 - 2012

Na strony serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day ponownie zawitała firma TeoreX, by przeprowadzć kolejną akcję rozdawniczą, której przedmiotem jest narzędzie służące do automatycznego usuwania zbędnych elementów ze zdjęć. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu InPaint w wersji 4.3. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle jest ważna tylko do jutra – 4 maja, do godz. 9:00 rano.

 

InPaint 4.3 to oprogramowanie do edycji zdjęć, które wyspecjalizowane jest w wykonywaniu jednej czynności – usuwaniu niechcianych elementów z cyfrowych fotografii. Program ten to produkt nastawiony na maksymalną automatyzację pracy. Wystarczy zaznaczyć niechciany element zdjęcia i kliknąć przycisk Run, a InPaint 4.3 sam zajmie się resztą.

Aplikacja została wyposażona w inteligentny algorytm badający otocznie usuwanego elementu i generujący nowy fragment obrazka w miejsce wycinanego obszaru. Warto dodać, że według zapewnień producenta każda operacja usuwania wybranych elementów przy wykorzystaniu inteligentnego algorytmu jest unikalna i nie powtarzalna.

Wraz z najnowszą wersją produktu pojawiła się kolejna atrakcyjna funkcja, pozwalająca na usunięcie zbędnych elementów. Jak pisze na swojej stronie producent, wystarczy wykonać kilka zdjęć tej samej sceny, a następnie załadować je do programu. Na tej podstawie Inpaint 4.3 jest w stanie usunąć zbędne elementy i postacie.

Niestety chociaż producent chwali się wieloma lokalizacjami językowymi wprowadzonymi do swojego produktu, to zabrakło tu polskiej wersji językowej. Miejmy nadzieję, że w następnych wersjach programu wachlarz wersji językowych zostanie poszerzony właśnie o język polski.

Zainteresowanych tematem odsyłam również do przygotowanych przez producenta programu krótkich filmików instruktażowych pozwalających na zapoznanie się z zasadą działania InPaint 4.3 – Filmy instruktażowe (w języku angielskim).

Jak zdobyć InPaint 4.3 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.