Kaspersky Internet Security 2013 Beta za darmo

Dodał: admin maj - 6 - 2012

No i mamy kolejną w dniu dzisiejszym szansę na zdobycie darmowego oprogramowania antywirusowego. Tym razem coś dla bardziej odważnych użytkowników komputerów, którzy zdecydują się na instalację produktu w fazie beta testów. Firma Kaspersky rozpoczęła właśnie program otwartych testów, gdzie sprawdzić można działanie Kaspersky Internet Security 2013. W ramach programu otrzymujemy bezpłatny klucz licencyjny ważny przez 90 dni. Aplikacja w chwili obecnej posiada interfejs wyłącznie w angielskiej wersji językowej.

 

Producenci oprogramowania antywirusowego powoli przygotowują się na tegoroczną premierę nowego systemu operacyjnego od Microsoftu – Windows 8. Właśnie z myślą o tym właśnie systemie został przygotowany program wczesnych testów pakietu zabezpieczającego Kaspersky Internet Security 2013. W rezultacie przedstawiciele firmy Kaspersky liczą na aktywność internautów testujących Windows 8, którzy przy okazji sprawdzą funkcjonalność tego pakietu zabezpieczającego i jego integrację z nowym systemem.

Czego ciekawego możemy spodziewać się po Kaspersky Internet Security 2013? Na razie informacje producenta są jeszcze skąpe, ale programiści firmy Kaspersky postawili przede wszystkim na integrację i współprace z nowymi funkcjonalnościami, które zostały zaimplementowane w Windows 8. Ma to się przedkładać na jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa i komfort podczas pracy z komputerem. Drugim ważnym obszarem zmian jest poprawa wydajności i szybkości działania pakietu. Kaspersky Internet Security 2013 według zapewnień producenta ma być mniej ociężały i nie wpływać negatywnie na pracę innych aplikacji uruchamianych na komputerze.

Firma Kaspersky udostępniła już na stronie domowej nowego produktu specjalną wersję instalacyjną Kaspersky Internet Security 2013. Program instalacyjna zawiera wbudowany klucz licencyjny, który pozwoli cieszyć się pełną wersją najnowszego pakietu przez 90 dni. Programiści zachęcają również do dzielenia się z ekspertami firmy Kaspersky wszelkimi spostrzeżeniami odnośnie funkcjonalności, wydajności i ewentualnych błędów Kaspersky Internet Security 2013 poprzez komunikację za pośrednictwem firmowego forum.

Strona domowa programu testów Kaspersky Internet Security 2013

Plik instalacyjny Kaspersky Internet Security 2013


3 komentarze to “Kaspersky Internet Security 2013 Beta za darmo”

 1. ard pisze:

  East-Tec Eraser 2012 za darmo na 6 miechów.

  http://offers.east-tec.com/pcadvisor/2012/eraser/index.shtml

 2. marcin pisze:

  testy rozpoczęły się w marcu…

 3. rrrrr pisze:

  Ta wersja Kaspersky’ego to najgorsze dziadostwo jakie miałem mieć okazje zainstalowane. Po prostu HORROR, HORROR!
  Tworzy sobie bez pytania pliki z logami na dysku systemowym o rozmiarach UWAGA nawet 4,5 GB na plik. Ich waga rośnie w zastraszającym tempie aż całkiem wyczerpie miejsce na dysku, po czym oczywiście wszystko siada…

  W dodatku z tym KIS-em nie da się korzystać z Internet Explorera, bo przy otwieraniu nowych kart, albo ich ładowaniu następuje wzrost zużycia CPU przez KIS do niemal maksimum i totalne zwieszki.

  O masie innych problemów nawet nie wspominam, bo tamte się wersji BETA jakoś upieczą.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.