Konkurs: 10 licencji na Revo Uninstaller Pro

Dodał: admin listopad - 25 - 2012

Zgodnie z obietnicą umieszczoną w dzisiejszej recenzji programu Revo Uninstaller Pro ruszamy z kolejnym konkursem specjalnie dla czytelników TechnetBlog.pl. Tym razem dzięki uprzejmości producenta, będziecie mieli szansę zdobycia 1 z 10 całkowicie legalnych dożywotnich licencji na recenzowany produkt, czyli Revo Uninstaller Pro. Wartość pojedynczej licencji wynosi ok. $40. Przypominam również, że będący nagrodą program posiada całkowicie spolszczony interfejs użytkownika.

 

Formuła konkursu jest bardzo podobna do naszych poprzednich akcji: konkurs organizujemy przy pomocy forum serwisu TechnetBlog. Jak zwykle zadanie konkursowe jest banalnie proste, więc każdy z czytelników ma w zasadzie równą szansę by stać się posiadaczem licencji na program Revo Uninstaller Pro.

Konkurs potrwa do 2 grudnia.

Weź udział w konkursie

 


4 komentarze to “Konkurs: 10 licencji na Revo Uninstaller Pro”

 1. Tester pisze:

  Oczywiście na końcu ma być Revo Uninstaller Pro :)
  Zachęcam wszystkich do udziału w konkursie, naprawdę warto :)

 2. Aguarius pisze:

  Mocno zachęcać nie musisz bo program świetny i warto go posiadać. Choć w dzisiejszych czasach są bardziej funkcjonalne narzędzia np.TuneUp Utilities

 3. jerzy601 pisze:

  swietny program warto go posiadac w swoim systemie.

 4. Dyzio i Bibus pisze:

  Revo to badziewie ktore latwo moze zniszczyc system w kompie,odradzam ten chlam.Najlepszy Comodo Menager,bezpiecznie usuwa programy i darmowy.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.