Password Manager Deluxe 3.826 dziś za darmo

Dodał: admin kwiecień - 9 - 2013

password-manager-deluxe Password Manager Deluxe 3.826 to program będący menadżerem haseł i pozwalający na bezpieczne ich przechowywanie bez obawy o przypadkową kradzież oraz nieuprawnione wykorzystanie. Jak wskazuje nam producent, skorzystanie z tej aplikacji pozwoli uwolnić się od niebezpiecznego nawyku przechowywania wszelkiego rodzaju haseł dostępu na skrawkach papieru czy w plikach tekstowych zapisanych na dysku twardym komputera.

Dzięki możliwościom oferowanym przez program Password Manager Deluxe 3.826 możemy przechowywać bezpiecznie w jednym miejscu wszystkie hasła, numery PIN, numery kont bankowych, itd. W rezultacie nie będziemy musieli już wytężać umysłu w celu zapamiętania dziesiątek różnych haseł, a także martwić się, że dane te są podatne na kradzież ze strony cyberprzestępców.

Password Manager Deluxe: główne okno programu.

Firma Kristanix Software zapewnia, że Password Manager Deluxe 3.826 to aplikacja cechująca się wysoką solidnością wykonania. Nad bezpieczeństwem przechowywanych w programie danych czuwa zatwierdzony i używany przez administrację Stanów Zjednoczonych 256-bitowy algorytm szyfrujący AES/Rijndael.

Password Manager Deluxe 3.826 umożliwia instalację wersji przenośnej na wymiennych nośnikach danych, tak by zawsze mieć wszystkie swoje hasła pod ręką. Aplikacja posiada opcję eksportu zgromadzonych danych do formatu HTML, XML, CSV oraz do postaci zwykłych plików tekstowych. Firma Kristanix Software wyposażyła swój produkt w funkcję szybkiego logowania poprzez przeciągnięcie danych z programu na stronę internetową, na której chcemy owych danych użyć. Program posiada też generator bezpiecznych haseł.

Program Password Manager Deluxe 3.826 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 1.64 MB. Standardowa cena produktu poza promocją to $19.95.

Strona promocji

 Szczegółowe informacje odnośnie aktywacji produktu i kwestii licencyjnych znajdziecie w paczce z plikiem instalacyjnym programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.