Roczna licencja na Vexira Antivirus Professional

Dodał: admin lipiec - 30 - 2009

W dzisiejszych czasach program antywirusowy to program niezbędny w każdym komputerze. Tym razem proponuję Wam darmową roczną licencję na Vexira Antivirus Professional o wartości 35$!

Jak podaje na swojej stronie producent aplikacji, Vexira Antivirus zapewnia całkowitą ochronę przed wirusami i szkodliwym oprogramowaniem. Antyvirus zawiera ochronę rezydentną, ochronę poczty elektronicznej, a także pozwala na integrację z pakietem Microsoft Office.

Na uwagę zasługują wymagania sprzętowe: 64 MB pamięci RAM, 20 MB wolnego miejsca na dysku twardym, procesor Intel Pentium 200MHz lub szybszy. Program działa na następujących systemach operacyjnych: Microsoft Windows 98 Second Edition, ME, NT4, 2000, XP oraz Vista.

Jak zdobyć darmową licencję?

1. Wchodzimy na stronę producenta (kliknij tutaj). Następnie wybieramy odpowiednią wersję zgodnie z posiadanym systemem operacyjnym i klikamy Download

2. Po pobraniu uruchamiamy plik i instalujemy program. Podczas instalacji zostaniemy poproszeni o podanie danych rejestracyjnych. Wpisujemy je zgodnie z poniższym obrazkiem:

Vexira Antivirus - instalacja

UWAGA

  • program w języku angielskim
  • Vexira Antivirus jest oferowany w ramach promocji przeznaczonej dla czytelników Akron Beacon Journal
  • Trzeba przyznać, że antywirus należy do przeciętniaków w swojej kategorii, z wykrywalnością w teście na poziomie ok. 50%. Jednak ze względu na małe wymagania sprzętowe i niewielkie obciążenie systemu, może okazać się przydatny dla użytkowników starszych maszyn.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.