Paragon Drive Backup 9 Professional za darmo

Dodał: admin sierpień - 26 - 2009

Firma Paragon zaczyna coraz agresywniej promować swoje produkty na rynku. Coraz częściej jej programy stają się przedmiotem promocji, dzięki którym możemy stać się posiadaczami darmowych i legalnych licencji. Oczywiście nam, poszukiwaczom darmowych licencji na komercyjne produkty, nie pozostaje nic innego jak cieszyć się i korzystać z okazji ;). Tym razem do wzięcia jest licencja na Paragon Drive Backup 9 Professional!

Paragon Drive Backup to program pozwalający uchronić nasze dane przed ich utratą w przypadku awarii. Aplikacja pozwala utworzyć obraz całego dysku twardego lub wybranych partycji. Utworzona kopia zapasowa może być zapisana na ukrytej partycji stworzonej w programie, na dysku twardym lub na bootowalnych dyskach CD/DVD.

Uwaga! W sieci zawrzało ponieważ trwa obecnie promocja prowadzona przez v3.co.uk. Promocja trwa tylko do północy 28 sierpnia, w związku z czym nastąpiło oblężenie wspomnianej strony i próba ściągnięcia programu to prawdziwe wyzwanie. Ja w przeciwieństwie do pozostałych stron opisujących procedurę pozyskania licencji na V3 nie będę was zmuszał do męczenia się z tą stroną. Istnieje bowiem inna, starsza promocja, która jest nadal aktywna i bez problemu możemy uzyskać potrzebny klucz licencyjny

Program nie posiada polskiej wersji językowej.

Jak zdobyć licencję na Paragon Drive Backup 9?

1. Wchodzimy na stronę promocji (kliknij tutaj) i wypełniamy formularz zgodnie z poniższymi wskazówkami:

paragondb-1

Po wypełnieniu formularz klikamy na przycisk Submit.

2. Pobieramy plik instalacyjny (kliknij tutaj) i po ściągnięciu uruchamiamy go.

3. Podczas instalacji zostaniemy poproszeni o podanie klucza produktu (product key) i numeru seryjnego (serial number). Otwieramy skrzynkę e-mail którą podaliśmy w punkcie 1. i w wiadomości otrzymanej od [email protected] odszukujemy potrzebnych informacji. Teraz wystarczy wypełnić wspomniane pola i dokończyć instalację.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.