System Mechanic 9 za darmo

Dodał: admin sierpień - 20 - 2009

Tym razem do zgarnięcia bezpłatna, legalna, 6-miesięczna licencja na System Mechanic 9. Program ten jest jednym z najbardziej zaawansowanych narzędzi służących do optymalizacji systemu Windows. W skład produktu wchodzą m.in. moduły oduły odpowiedzialne za wykrywanie i usuwanie błędnych wpisów w rejestrze, naprawianie niedziałających skrótów, defragmentowanie dysku, przyspieszanie procesu uruchamiania systemu, odinstalowywanie programów, kasowanie niepotrzebnych plików z dysku, czyszczenie pamięci przeglądarek. Program w języku angielskim.

UWAGA! PROMOCJA ZAKOŃCZONA!

Jak zdobyć darmową licencję na System Mechanic 9?

1. Wchodzimy na stronę promocji (kliknij tutaj).

2. Klikamy przycisk Continue. Na następnej wyświetlonej stronie klikamy zielony przycisk Secure Checkout.

3. Wypełniamy formularz zgodnie z poniższymi wskazówkami:

systemmechanic-1

Na koniec klikamy na zielony przycisk Review Order.

4. Wyświetlone zostanie podsumowanie wprowadzonych przez nas danych. Klikamy zielony przycisk Submit Order. Czekamy chwilę aż zotanie wyświetlona strona z nagłówkiem Thank you! Your order  is complete.

5. Wchodzimy na naszą skrzynkę e-mail i otwieramy wiadomość od iolo technologies. W treści e-maila będzie znajdował się nasz klucz aktywacyjny (Activation Key).

6. Teraz wystarczy pobrać program System Mechanic 9.Możemy pobrać go ze strony producenta (kliknij tutaj) albo np. z witryny dobreprogramy.pl (kliknij tutaj). Po pobraniu pliku uruchamiamy go i instalujemy program na dysku. Podczas instalacji w oknie Sellect Instaltion Mode musimy wybrać dolną opcję – I own System Mechanic and I can enter my serial number later.

systemmechanic-2

Następnie zostaniemy poproszeni o podanie klucza licencyjnego. Podajemy ten z punktu 5. Teraz wystarczy dokończyć instalację i cieszyć się z programu ;)


2 komentarze to “System Mechanic 9 za darmo”

  1. Kris pisze:

    Nie działa ta instrukcja. Woła żeby podać numer karty kredytowej itd. :/

  2. admin pisze:

    Niestety promocja została zakończona.
    To co obecnie można znaleźć na podanej stronie to 18-miesięczna licencja za 19,95$

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.