USB Safely Remove 4.1 za darmo!

Dodał: admin sierpień - 22 - 2009

Muszę przyznać, że ten tydzień należy do amatorów darmowych i legalnych licencji na ciekawe programy. Dzisiaj przedstawiam sposób na zdobycie licencji na USB Safely Remove 4.1 całkowicie za darmo!

Przyznam, że nigdy wcześniej nie spotkałem się z narzędziem, które ma stanowić bardziej zaawansowany zamiennik dla obecnego Windowsie narzędzia Bezpieczne usuwanie sprzętu. A tak właśnie zamiennikiem jest prezentowany USB Safely Remove. Program przyda się przede wszystkim osobom, które często korzystają z urządzeń podłączanych przez port USB. Dzięki aplikacji możemy bezpiecznie usuwać sprzęt wciskając tylko odpowiednią kombinację klawiszy. USB Safely Remove potrafi zatrzymywać również bardziej skomplikowane urządzenia, takie jak modem ADSL czy zewnętrzny dysk twardy.

UWAGA! Promocja trwa tylko do 25 sierpnia!

Jak zdobyć darmową licencję na USB Safely Remove 4.1?

1. Wchodzimy na stronę promocji (kliknij tutaj). Następnie wypełniamy fomularz zgodnie z poniższymi wskazówkami.

usbsafely1

Jeśli nie chcemy otrzymywać na podany przez nas adres e-mail wiadomości reklamowych od producenta programu, odznaczamy kwadrat przy polu Subscribe me on newsletter. Na koniec klikamy na przycisk I want the license!.

Wyświetlone zostanie potwierdzenie z informacją, że powinniśmy otrzymać nasz klucz w ciągu 24 godzin.

2. Pobieramy program instalacyjny (kliknij tutaj). Po zakończeniu pobierania uruchamiamy go i instalujemy program na dysku. W momencie gdy program zapyta nas o dane rejestracyjne wpisujemy nasze imię i nazwisko oraz klucz licencyjny, który znajdziemy w naszej skrzynce e-mail, w wiadomości od producenta programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.