Cyberlink MediaShow 4 za darmo

Dodał: admin wrzesień - 7 - 2009

Dzisiaj kolejna ciekawa promocja i kolejny, po Cyberlink Power Director 7, program firmy Cyberlink do wzięcia. Tym razem dowiemy się jak uzyskać darmową i legalną licencję na produkt Cyberlink MediaShow 4.

Cyberlink MediaShow 4 to program, dzięki któremu w łatwy sposób możemy zarządzać i organizować nasze filmy wideo. W skład programu wchodzą narzędzia, z których pomocą bez trudu możemy importować pliki wideo z kamer, aparatów cyfrowych, telefonów komórkowych, a następnie w wygodny sposób je przeglądać i organizować. MediaShow pozwala również edytować pliki wideo i dzielić się nimi ze znajomymi wykorzystując do tego portale takie jak YouTube czy Flickr.

UWAGA! Promocja ważna do 1 października 2009

Jak zdobyć licencję na Cyberlink MediaShow 4 za darmo?

1. Wchodzimy na stronę promocji (kliknij tutaj) i wypełniamy formularz zgodnie z poniższymi wskazówkami:

mediashow

Jeśli nie chcemy otrzymywać wiadomości reklamowych od producenta programu, odznaczamy kwadrat przy polu I would like to receive CyberLink product information and newsletters.

Następnie klikamy przycisk Submit. Zostaniemy przeniesieni na stronę z potwierdzeniem dokonania rejestracji.

2. Wchodzimy na skrzynkę e-mail, którą podaliśmy w poprzednim kroku i otwieramy wiadomość od Cyberlink o temacie Thank you for trying Cyberlink MediaShow 4 DE software. W treści wiadomości znajdziemy klucz licencyjny oznaczony czerwoną czcionką.

3. Teraz wystarczy już tylko pobrać plik instalacyjny programu (kliknij tutaj). Po pobraniu uruchamiamy instalator i postępujemy zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie. W momencie gdy zostaniemy poproszeni o podanie klucza, wystarczy wkleić ten, który otrzymaliśmy na naszą skrzynkę ;)

Thank you for trying Cyberlink MediaShow 4 DE software


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.