Norton Antivirus 2009 i 2010 za darmo

Dodał: admin wrzesień - 14 - 2009

Kolejna gratka dla miłośników darmowych licencji. Brytyjski „PC Advisor Security” przygotował dla swoich czytelników promocję, dzięki której mogą oni stać się posiadaczami darmowej i legalnej licencji na program Norton Antivirus 2009 ważnej przez rok! Chociaż magazyn ten oferuje licencję na starszą wersję produktu firmy Symantec to bez problemu możemy użyć uzyskany klucz w najnowszej wersji programu – Norton Antivirus 2010!

Samego programu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Bardzo popularny przed laty program antywirusowy o nieco nadszarpniętej ostatnimi laty reputacji, ze względu na jego pamięciożerność i ogólną ociężałość. Jak chwali się sam Symantec nowa wersja została wyposażona w rewolucyjny model ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, dzięki czemu program jest w stanie precyzyjnie unieszkodliwiać nowe, dotąd nieznane zagrożenia. Najnowsze testy pokazały również, że program działa dużo szybciej i tylko w niewielkim stopniu obciąża system.
Wobec powyższego, wydaje mi się, że warto zainstalować Norton Antivirus 2010 na własnym komputerze i wnikliwie go przetestować ;)

Jak zdobyć licencję na Norton Antivirus 2009 / 2010?

1. Wchodzimy na stronę promocji (kliknij tutaj), a następnie wypełniamy wyświetlony na stronie formularz zgodnie z poniższymi wskazówkami:

norton2010-1

Po wypełnieniu klikamy na przycisk Enter.

2. Wchodzimy na naszą skrzynkę e-mail i otwieramy wiadomość od [email protected]. W treści wiadomości odszukujemy odsyłacz i klikamy na niego. Zostaniemy przeniesieni na stronę z potwierdzeniem dokonania rejestracji.

3. Wchodzimy ponownie na naszą skrzynkę e-mail i otwieramy kolejną wiadomość od [email protected]. W treści wiadomości będzie znajdował się nasz klucz licencyjny oraz odsyłacz do pobrania programu Norton Antivirus 2009.

norton2010-2

Oczywiście możemy również sami pobrać plik instalacyjny Norton Antivirus 2010 w polskiej wersji językowej, korzystając np. ze strony pcworld.pl (kliknij tutaj) i podczas instalacji programu wprowadzić otrzymany klucz licencyjny.


2 komentarze to “Norton Antivirus 2009 i 2010 za darmo”

  1. […] Użytkownicy komputerów zmuszeni są do zmniejszania swoich wydatków, odkładają więc w czasie zakup nowego oprogramowania. Często wręcz rezygnują z jakichkolwiek zakupów. alternatywą dla tej grupy konsumentów stają się zamienniki dotychczas używanego oprogramowania – darmowe programy o zbliżonej funkcjonalności do ich płatnych rywali na rynku. Jako przykład takiej alternatywy można podać darmowe programy antywirusowe. […]

  2. just pisze:

    chyba juz nie jest ta 'oferta’ aktualna?

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.