Paragon Rescue Kit 8.5 Professional za darmo

Dodał: admin wrzesień - 9 - 2009

Kolejna szybka promocja dzięki której można stać się legalnym posiadaczem licencji na Paragon Rescue Kit 8.5 Professional. Licencję możemy zdobyć za pośrednictwem strony GiveawayOfTheDay.com, specjalizującej się w rozdawaniu bezpłatnych licencji na komercyjne produkty ;)

Paragon Rescue Kit to pakiet, który przyda nam się gdy nasz system odmówi posłuszeństwa. Program umożliwia nam naprawę uszkodzonego systemu, a także dostęp do naszych danych na dysku twardym. Ponadto aplikacja jest w stanie przywrócić usunięte partycje, edytować ustawienia rejestru Windows oraz posiada obsługę sieci. Dzięki programowi możemy również bezpiecznie usunąć dane z dysku i zresetować hasło do profilu użytkownika w systemie.

UWAGA! Promocja ograniczona czasowo! Ważna TYLKO do 10 września 2009 r. do godz. 9:00

Jak zdobyć darmową licencję na Paragon Rescue Kit 8.5 Professional za darmo?

1. Wchodzimy na stronę promocji (kliknij tutaj), a następnie klikamy na odnośnik Download Paragon Rescue Kit 8.5 Professional (English, Single License) now. Rozpocznie się pobieranie pliku.

2. Po pobraniu pliku rozpakowujemy go i uruchamiamy plik instalacyjny Setup.exe. Następnie postępujemy zgodnie ze wskazówkami instalatora.

Aby otrzymać klucz licencyjny wystarczy podczas instalacji kliknąć na link Get free Product Key and Serial Number. Zostaniemy wtedy przeniesieni do strony rejestracyjnej. Formularz wypełniamy zgodnie z poniższymi wskazówkami.

paragondb-1

3. Teraz wystarczy wejść na naszą skrzynkę e-mail i skopiować klucz licencyjny do odpowiedniego pola w programie instalacyjnym i postępować dalej zgodnie ze wskazówkami instalatora.

UWAGA! Program należy zainstalować zanim promocja dobiegnie końca czyli do 10 września 2009 do godz. 9:00


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.