Dupehunter Professional za darmo!

Dodał: admin styczeń - 17 - 2010

harddisk-small Dzisiaj kolejna szybka promocja. Tym razem do wzięcia jest legalna i pełna wersja programu Dupehunter Professional. Promocja została przygotowana przez dobrze nam już znany niemiecki magazyn komputerowy ComputerBild i jest przeznaczona właśnie dla jego czytelników.  Rynkowa wartość programu zadeklarowana na stronie producenta to ok. 35 euro.

Krótko o tym do czego służy program: jak sama nazwa tej aplikacji wskazuje – jest to narzędzie służące do usuwania zduplikowanych plików na dysku twardym komputera. Przyda się na pewno wszystkim, którzy gromadzą na swoich komputerach ogromne ilości danych i nie zawsze są w stanie nad nimi zapanować ;) Jako, że nigdy nie potrzebowałem tego typu narzędzia, a co za tym idzie – nie miałem styczności z wyżej wymienionym programem, test aplikacji pozostawiam czytelnikom, którzy skorzystają z promocji.

Jak zdobyć pełną wersję Dupehunter Professional?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny klikając na przycisk Download. Program oprócz niemieckiej wersji językowej posiada również angielską.

http://www.computerbild.de/download/Dupehunter-Professional-COMPUTER-BILD-Edition-7974.html
(skopiuj i wklej)


1 komentarz to “Dupehunter Professional za darmo!”

  1. MX pisze:

    Najleprzy program do wyszukiwania duplikatów. Używam od kilku lat i POLECAM

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.