Easeus Partition Master Professional 4 za darmo!

Dodał: admin styczeń - 21 - 2010

easeus-part-master Zaledwie dwa tygodnie temu informowałem Was o promocji pochodzącej od firmy Easeus, w której to ów producent oferował program do odzyskiwania danych w pełnej wersji. Dziś kolejna promocja pochodząca od tego samego producenta. Tym razem jednak do wzięcia jest zupełnie darmowa pełna wersja programu Easeus Partition Master Professional. Aplikacja w wersji professional w przeciwieństwie do swojego odpowiednika w wersji Home ( który jest zupełnie darmowy), pozwala na jej używanie również do celów komercyjnych! Wartość programu to około 40$.

Easeus Partition Master Professional służy do zarządzania partycjami na dyskach twardych. Z pomocą programu możemy bez trudu wykonywać wiele czynności jakich zwykło się dokonywać na partycjach. Mowa tu o tworzeniu nowych partycji, formatowaniu, zmianie rozmiaru istniejącej partycji oraz jej przenoszeniu lub kopiowaniu bez utraty zgromadzonych na niej danych. Program potrafi także utworzyć partycje ukryte.

Ciekawym udogodnieniem jest wizualizacja zaplanowanych operacji. Dzięki niej użytkownik przed podjęciem ostatecznej decyzji może zobaczyć jak będzie się kształtować struktura dysku twardego po wykonaniu żądanej operacji. Oczywiście producent programu zapewnia, że narzędzie to jest w pełni bezpieczne dla danych zgromadzonych na dyskach. Warto również wspomnieć, że aplikacja ta obsługuje również urządzenia RAID oraz jest w pełni kompatybilna także z 64-bitowymi systemami operacyjnymi.

Jak zdobyć Partition Master Professional 4 za darmo?

Aby uzyskać pełną wersję programu wystarczy wejść na stronę promocji i ściągnąć plik instalacyjny korzystając z przycisku Free Download.

http://www.partition-tool.com/giveaways/epmpro/ (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.