Giveawayoftheday: Wondershare Music Converter

Dodał: admin styczeń - 9 - 2010

gift Dzisiaj na stronie Giveawayoftheday.com kolejna ciekawa promocja, dzięki której można za darmo nabyć pełną wersję komercyjnego programu. Tym razem jest to Wondershare Music Converter. Dla stałych bywalców giveawayoftheday.com żadna nowość, ponieważ program ten gościł już na witrynie około pół roku temu. Dla tych, którzy nie skorzystali wtedy z promocji, dziś nadarza się kolejna okazja by zdobyć bezpłatnie tą aplikację. Wartość programu to ok. 30$.

Wondershare Music Converter to program służący do konwertowania plików muzycznych zabezpieczonych technologią DRM. Narzędzie to pozwala m.in. usunąć DRM z takich formatów plików jak: WMV, WMA, AAC, M4A, M4V. Formatem wyjściowym konwertowanych plików są m.in: MP3, WMA, OGG, AAC, AC3, APE, MKA, WAV. Warto dodać, że aplikacja ta pozwala również na konwertowanie tradycyjnych, niezabezpieczonych plików oraz wyciąganie ścieżki dźwiękowej z plików wideo.

Do minusów Wondershare Music Converter należy z kolei zaliczyć powolność w działaniu. Jak donoszą użytkownicy tego programu, prędkość konwersji wynosi 1:1, a więc 5 minutowy plik muzyczny będzie konwertowany 5 minut. O ile w przypadku pojedynczych plików da się jeszcze to przeżyć, to w przypadku pokaźnej kolekcji konwersja będzie się dłużyła w nieskończoność.

W jaki sposób zdobyć Wondershare Music Converter?

Wystarczy wejść na stronę promocji i ściągnąć plik instalacyjny.

http://www.giveawayoftheday.com/wondershare-music-converter/ (kopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.
Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.