JetDrive professional 2009 za darmo!

Dodał: admin styczeń - 13 - 2010

JetDrive_Defrag Na horyzoncie pojawiła się nowa promocja, wypada więc ją przedstawić. Tym razem do wzięcia jest oprogramowanie niemieckiego producenta – firmy Abelssoft. Konkretnie chodzi tu o aplikację JetDrive professional 2009 w pełnej wersji, za darmo i bez żadnych ograniczeń funkcjonalnych ani czasowych. Powyższa promocja pozwala zaoszczędzić wszystkim, którzy z niej skorzystają ok. 30 euro.

Abelssoft JetDrive professional należy chyba do mniej znanych aplikacji. Osobiście nie zetknąłem się nigdy z wyżej wymienionym programem, nie mogę więc przedstawić swojej subiektywnej opinii na ten temat. Sam program jest jednym z wielu dostępnych na rynku narzędzi do optymalizacji i przyspieszania pracy systemu Windows. Konkretniej rzecz ujmując JetDrive pretenduje do roli ulepszonego odpowiednika systemowego defragmentatora. Oczywiście producent programu na swojej stronie internetowej zachwala produkt, przekonując o szybkości i efektywności defragmentacji dokonanej za pomocą wspomnianej aplikacji, dzięki zastosowaniu zaawansowanego algorytmu.

Ponadto program ten zawiera funkcję defragmentacji chronionych plików systemowych oraz samego rejestru systemu. JetDrive professional usunie także niepotrzebne pliki tymczasowe zalegające w folderach systemowych. Warto dodać, że produkt ten oprócz głównej funkcji jaką jest defragmentacja, został wzbogacony także o moduł sprawdzania dysków twardych komputera pod kątem wszelakich błędów.

Jak zdobyć JetDrive professional 2009 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i kliknąć w odnośnik prowadzący do instalatora programu.

http://www.jetdrive.de/Winload-license.php (skopiuj i wklej)

Dla leniwych bezpośredni link do instalatora:

http://www.abelssoft.de/special/jdprof2009.exe (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.