Nitro PDF (jeszcze) za darmo!

Dodał: admin styczeń - 5 - 2010

nitropdf Tym razem przedstawiam nieco starą już promocję, z którą część czytelników tego bloga mogła się już wcześniej zetknąć. Mowa tu o ofercie zamieszczonej w magazynie Computer Active, dającej czytelnikom wspomnianego czasopisma możliwość bezpłatnego nabycia pełnej wersji Nitro PDF express. Promocja ta jak już wspominałem nie jest nowa, ale wciąż jest aktywna, więc wszyscy chętni mają okazję jeszcze z niej skorzystać! Rynkowa cena programu to 40$.

Program ten został stworzony jako alternatywa dla znanego wszystkim Adobe Acrobat-a. Nitro PDF instaluje się w systemie jako wirtualna drukarka co umożliwia tworzenie pedeefów niemalże z każdego pliku źródłowego, a jednocześnie daje wpływ na wygląd plików wynikowego. Aplikacja pozwala także na konwertowanie plików PDF do formatu Microsoft Word. Możemy również bez trudu dzielić gotowe pliki PDF, a także dokonywać wyodrębniania interesujących nas stron dokumentu w oddzielne pliki. Nitro PDF umożliwia również dokonywanie konwersji w trybie przetwarzania wsadowego.

Jak zdobyć Nitro PDF?

Należy wejść na stronę promocji:

http://www.nitropdf.com/promo/incisive/default.aspx (skopiuj i wklej)
 

Następnie wypełniamy formularz rejestracyjny podając prawdziwy adres e-mail i w polu magazine barcode wpisujemy 1234

Na naszą skrzynkę pocztową zostanie przesłanki klucz aktywujący (serial number) oraz link do pobrania instalatora programu.


4 komentarze to “Nitro PDF (jeszcze) za darmo!”

 1. Hmm pisze:

  WTF jaki formularz?

 2. admin pisze:

  słuszna uwaga – link poprawiony.

 3. Hmm pisze:

  Barcode kod nie trybi, czyli pormocji już nie ma :(

 4. admin pisze:

  Rzeczywiście strona zgłasza błędny barcode, ale i tak wysyła klucz na wskazany adres ;)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.