PDF Password Remover za darmo!

Dodał: admin styczeń - 9 - 2010

box-pdf-password-remover

Niespodzianka prosto od producenta oprogramowania AnyBizSoft. Otóż producent ten zdecydował się w ramach noworocznej promocji udostępnić za darmo pełną wersję jednego ze swoich produktów – AnyBizSoft PDF Password Remover. Oferta skierowana jest do wszystkich i bez żadnych dodatkowych warunków. Jedynym haczykiem tej promocji jest ograniczony czas jej trwania. Wygasa ona z dniem 24 lutego 2010 r. Rynkowa wartość programu to prawie 20$.

Aplikacja ta przeznaczona jest do usuwania zabezpieczeń ustawionych plikach PDF. Konkretnie chodzi tu o zabezpieczenia ustanowione przez autora pliku nie zezwalające na edytowanie, kopiowanie czy drukowanie publikacji. Program ten nie poradzi sobie natomiast z plikami pdf zabezpieczonymi hasłem przed otwarciem.

Do głównych zalet programu autorzy zaliczają jego prostotę obsługi. Usuwanie haseł możemy dokonać klikając na wybranym pliku PDF prawym przyciskiem myszy i wybierając z menu odpowiednią opcję. Nie zabrakło również możliwości usuwania haseł w trybie wsadowym. PDF Password Remover obsługuje aż do 200 plików w tym trybie. Ponadto aplikacja jest kompatybilna z Windows 7.

W jaki sposób zdobyć PDF Password Remover?

Wchodzimy na stronę promocji i wypełniamy formularz rejestracyjny:

http://www.anypdftools.com/support/pdf-password-remover-get-keycode.html (skopiuj i wklej)

Następnie pobieramy plik instalacyjny:

http://download.anypdftools.com/anybizsoft-pdf-password-remover_full526.exe (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.