PGWare SuperRam 5 za darmo!

Dodał: admin styczeń - 25 - 2010

superram Dzisiaj kolejna promocja, dzięki której można wzbogacić się o w pełni legalną i bezpłatną pełną wersję programu. Tym do wzięcia jest PGWare SuperRam 5. Bezpłatne nabycie tego programu jest możliwie dzięki uprzejmości naszych zachodnich sąsiadów, którzy postanowili wspomniany program zaoferować za darmo. No cóż, skoro dają to niegrzecznie jest nie korzystać ;) Rynkowa wartość programu to 11$.

Program oferowany w promocji nie jest niestety najnowszą wersją oferowaną przez producenta (na stronie PGWare znajdziemy obecnie wersję oznaczoną cyfrą 6). Nie mniej jednak mam nadzieję, że ten niewielki minus przedstawianej promocji nie popsuje nam radości ze zdobycia komercyjnego programu za darmo.

PGWare SuperRam nie jest jakimś szczególnie zaawansowanym ani nowatorskim produktem. Ot, zwykły aplikacja do optymalizacji pamięci RAM jakich wiele można znaleźć w internecie. Dokładniej mówiąc zadaniem programu jest oczyszczanie pamięci RAM z danych, które nie są już potrzebne aplikacjom, a wciąż zajmują cenne miejsce w pamięci. Dzięki temu procesowi możemy zwiększyć ogólną szybkość pracy systemu operacyjnego, a także jego stabilność.

Jak zdobyć za darmo SuperRam 5?

Należy wejść na stronę promocyjną i wypełnić formularz rejestracyjny podając imię, nazwisko i adres e-mail.

http://pro.de/aktion/pcwelt/superram (skopiuj i wklej)

Po poprawnym wypełnieniu formularza na podany adres e-mail otrzymamy wiadomość z linkiem potwierdzającym rejestrację. Z kolei po potwierdzeniu rejestracji otrzymamy kolejną wiadomość, tym razem z kluczem licencyjnym i linkiem do pobrania programu w wersji niemieckiej.

Jeżeli komuś nie odpowiada niemiecka wersja językowa warto również spróbować aktywować angielską wersję programu za pomocą otrzymanego klucza. Niestety nie wiem czy program w angielskiej wersji przyjmie uzyskany w tej promocji klucz. Poniżej link do anglojęzycznej wersji programu SuperRam 5.

http://w.download.idg.pl/fannef/fcb894e0237397c8e79f3d4288b92d6c/4b5dd001/vol2/w95/utils/superram/5.7.28.2008/superram.exe (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.