Brightfilter Parental Control 2009 za darmo!

Dodał: admin luty - 19 - 2010

brightfilter Tym razem program z kategorii, która jeszcze się nie pojawiła na tym blogu, ale może zainteresować większą liczbę czytelników. Mowa tu o filtrowaniu przeglądanych stron www w celu zabezpieczenia internauty przed dostępem do nieodpowiednich treści, czyli tzw. ochrona rodzicielska. Programów tego typu najczęściej szukają rodzice chcąc chronić swoje pociechy, ale można go również wykorzystać np. blokując dostęp do nieodpowiednich stron swojemu małżonkowi ;) Przedmiotem promocji jest legalna pełna wersja programu Brightfilter Parental Control 2009 wraz z kluczem licencyjnym ważnym przez rok.

Organizatorem niniejszej promocji jest brytyjski magazyn komputerowy Computer Active, tak więc oferta ta jest skierowana do jego czytelników. Tak jak wspomniałem po rejestracji otrzymujemy klucz licencyjny ważny przez 365 dni. Rejestracji należy dokonać do 5 marca 2010 r.

Jeżeli chodzi o sam program będący przedmiotem promocji, to mamy tu do czynienia z typowym programem ochrony rodzicielskiej. Zadaniem programu jest więc filtrowanie przeglądanych stron internetowych w czasie rzeczywistym, tak by uniemożliwić dziecku dostęp do nieodpowiednich treści. Program zawiera rozbudowaną bazę podzieloną na kategorie i pozwala na filtrowanie stron należących do poszczególnych kategorii. Możemy więc zablokować strony należące do takich kategorii jak: pornografia, alkohol, narkotyki, nielegalne oprogramowanie, a także stron zawierających szkodliwe oprogramowanie. Nie musimy ograniczać się do tych najbardziej oczywistych kategorii ale możemy również zablokować dostęp do stron z kategorii biznesu, portali internetowych czy dotyczących telefonów komórkowych.

Oczywiście w związku z tym, że program jest przedmiotem promocji organizowanej prze brytyjskie czasopismo jest przygotowany do używania go przez Brytyjczyków, a co za tym idzie jego skuteczność w stosunku do polskich użytkowników może nie być już imponująca. Warto jednak wspomnieć o tym, że producent programu na swojej stronie internetowej chwali się, że jego produkt jest używany w ponad 10 000 szkół w Wielkiej Brytanii.

W jaki sposób zdobyć Brightfilter Parental Control?

Wystarczy pobrać plik instalacyjny korzystając z odnośnika poniżej.

http://www.vnudownloads.co.uk/BrightfilterParentalControl2009.exe 
(skopiuj i wklej)

Podczas instalacji programu należy podać następujący kod promocyjny: COMPACT2010


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.