Easeus Data Recovery Wizard za darmo

Dodał: admin luty - 16 - 2010

easeus-data-recovery Za sprawą dzisiejszej promocji zmieszczonej na portalu giveawayoftheday.com po raz kolejny możecie się stać posiadaczami w pełni bezpłatnej i legalnej pełnej wersji produktu marki Easeus. Produkty tej marki bardzo często goszczą na tym blogu i zapewne będzie jeszcze nie jedna szansa by je zdobyć ;) Dziś do wzięcia Easeus Data Recovery Wizard 5.01 wyceniony przez producenta na ok. 70$. Promocja ważna do jutra – 17 lutego 2010 r. do godz. 9:00 rano.

Easeus Data Recovery Wizard to oprogramowanie pomagające odzyskać dane utracone w skutek różnych nieprzewidzianych zdarzeń. Data Recovery poradzi sobie  z przywróceniem plików usuniętych z kosza, utraconych w wyniku usunięcia bądź uszkodzenia partycji, niewłaściwego zamknięcia systemu, a nawet usuniętych podczas formatowania dysku twardego. Aplikacja obsługuje RAID,a także potrafi odzyskiwać dane z nośników przenośnych, takich jak pendrive, karty SD, inne karty pamięci, itd.

Jak zdobyć Easeus Data Recovery Wizard?

Wystarczy udać się na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny. Nie trzeba dokonywać żadnych dodatkowych rejestracji!

http://www.giveawayoftheday.com/easeus-data-recovery-wizard-5-0-1/ 
(skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “Easeus Data Recovery Wizard za darmo”

  1. Hej,tak dla ścisłości można ominąć blokadę aktywacji jeśli chcecie zainstalowac program w innym dniu.Wystarczy wyciągnąć oryginalną instalkę tego programu z pliku”Setup.exe” i możecie instalować program kiedy tylko sobie chcecie

    Pozdrawiam
    Konkurencja:):)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.