Easeus Partition Master 5 Professional za darmo!

Dodał: admin luty - 5 - 2010

easeus-part-master Wygląda na to że firma Easeus chce przyzwyczaić nas do kolejnych promocji swoich produktów, oferowanych w cyklu dwutygodniowym. Ostatnio, tj. około 2 tygodnie temu przedstawiałem tu promocję, w której do wzięcia była pełna wersja Easeus Partition Master 4. Tym razem mamy szansę nabyć nowszą pełną wersję tego samego produktu – Easeus Partition Master 5. Oczywiście również i w tej promocji program jest całkowicie legalny i kompletnie za darmo. Jako że oferta ta została przygotowana przez portal GiveawayOfTheDay.com, pozostaje aktualna do jutra, 6 lutego 2010 r. do godz. 9:00 rano. Wartość programu to 40$.

Wszystkim niezorientowanym przypominam, że firma Easeus oferuje program Partition Master w wersji home na licencji freeware. Z promocji tej głównie skorzystają więc ci, którzy chcieliby wykorzystać ten program w celach komercyjnych. Jeżeli chodzi o pozostałe różnice między wersją home i professional. To ta druga została wzbogacona o obsługę systemów 64-bitowych oraz odzyskiwanie danych z dysków dynamicznych.

Jako, że Partition Master 5 Professional względem wersji 4 niżej został wzbogacony chyba jedynie o kreator odzyskiwania partycji, poniżej zamieszczam opis programu, który zamieściłem przy poprzedniej promocji:

Easeus Partition Master Professional służy do zarządzania partycjami na dyskach twardych. Z pomocą programu możemy bez trudu wykonywać wiele czynności jakich zwykło się dokonywać na partycjach. Mowa tu o tworzeniu nowych partycji, formatowaniu, zmianie rozmiaru istniejącej partycji oraz jej przenoszeniu lub kopiowaniu bez utraty zgromadzonych na niej danych. Program potrafi także utworzyć partycje ukryte.

Ciekawym udogodnieniem jest wizualizacja zaplanowanych operacji. Dzięki niej użytkownik przed podjęciem ostatecznej decyzji może zobaczyć jak będzie się kształtować struktura dysku twardego po wykonaniu żądanej operacji. Oczywiście producent programu zapewnia, że narzędzie to jest w pełni bezpieczne dla danych zgromadzonych na dyskach. Warto również wspomnieć, że aplikacja ta obsługuje również urządzenia RAID oraz jest w pełni kompatybilna także z 64-bitowymi systemami operacyjnymi.

Jak zdobyć pełną wersję Easeus Partition Master 5 Professional?

Wystarczy udać się na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny.

http://www.giveawayoftheday.com/easeus-partition-master-5-0-1-professional-edition/ (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.