O&O Defrag 11 Professional za darmo!

Dodał: admin luty - 28 - 2010

oo-defrag-11-pro Dobra wiadomość dla miłośników oprogramowania ze stajni O&O. Otóż ten właśnie producent zdecydował się udostępnić na swojej stronie internetowej zupełnie legalną pełną wersję jednego ze swoich bardziej znanych produktów – O&O Defrag 11 Professional Edition. Oczywiście oferta ta, jak wszystkie prezentowane na tym blogu, pozwala na zdobycie licencji zupełnie za darmo. Oferowana w promocji licencja dotyczy nieco starszej od aktualnie dostępnej w sprzedaży wersji programu (na stronie producenta znajdziemy już wersję z numerem 12). Wartość najnowszej wersji O&O Defrag to ok. 50$.

O&O Defrag 11 Professional to znane i ceniona przez wielu użytkowników narzędzie do dokonywania operacji defragmentacji partycji i dysków twardych. Z pewnością część użytkowników komputerów zastanawia się czy rzeczywiście instalowanie programów służących do defragmentacji ma jakikolwiek sens, skoro systemy Windows są fabrycznie wyposażane w takie właśnie narzędzie. Otóż jak pokazują zgodnie różnorakie testy oprogramowanie firm trzecich służące do defragmentacji dysków radzi sobie zdecydowanie lepiej z wykonywaniem tego zadania, niż standardowy defragmentator systemu Windows. Defragmentacja wykonana przez komercyjne programy jest szybsza i bardziej skuteczna. Oczywiście oprogramowanie to ma również więcej funkcji konfiguracyjnych i jest bardziej rozbudowane w stosunku do narzędzia systemowego.

Jak zdobyć pełną wersję O&O Defrag 11 Professional?

Wchodzimy na stronę promocji korzystając z linku poniżej, a następnie wypełniamy formularz rejestracyjny.

http://www.oo-software.com/home/en/special/defragspecial/ (skopiuj i wklej)

Na podany podczas rejestracji adres e-mail otrzymamy klucz licencyjny, który należy podać podczas instalacji programu. Teraz wystarczy już tylko pobrać program instalacyjny i zainstalować program.

http://www.oo-software.com/home/en/download/archive/index.php?product=oodefrag11pro (skopiuj i wklej)

Program instalacyjny można pobrać w 3 wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej oraz francuskiej.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.