Paragon Hard Disk Manager 2009 SE za darmo!

Dodał: admin luty - 3 - 2010

gift Po kilku smutnych dniach bez żadnych ciekawych promocji na rynku darmowych pełnych wersji programów wracamy do gry ;) Tym razem do wzięcia jest Paragon Hard Disk Manager 2009 Special Edition w legalnej pełnej wersji oraz całkowicie za darmo. Jako że oferta ta pochodzi ze strony GiveawayOfTheDay.com, to wszyscy chętni na wspomniany program muszą reagować szybko, bo promocja wygasa jutro, tj. 4 lutego 2010 o godz. 9:00 rano czasu polskiego! Rynkowa wartość programu to ok. 40$.

Muszę przyznać, że produkty firmy Paragon dosyć często goszczą na tym blogu. Nie wiem jednak czy jest to powód do szczęścia, że producent prowadzi agresywną politykę promocyjną i chce zachęcić do używania swoich programów jak największą rzeszę użytkowników, czy może produkty firmy są raczej marnej jakości i dlatego ów producent decyduje się na rozdawnictwo na szeroką skalę. Odpowiedzi na te pytania pozostawiam jednak czytelnikom.

Jeżeli chodzi o sam program oferowany w tej promocji, to Paragon Hard Disk Manager 2009 jest jednym z wielu narzędzi ze stajni Paragon służącym do zarządzania lub dokonywania operacji na dyskach twardych. Przyznam, że mnogość aplikacji Paragona zaczyna mnie przytłaczać a jednocześnie zaczynam się gubić co do możliwości poszczególnych narzędzi.

Jak czytamy na stronie producenta, Paragon Hard Disk Manager jest rozbudowanym narzędziem, które pozwala na dokonywanie takich czynności jak partycjonowanie, wykonywanie kopii zapasowych, klonowanie dysków i partycji oraz defragmentacji.

Program posiada szereg udogodnień dzięki, którym praca z nim staje się prosta. Hard Disk Manager potrafi tworzyć kopie zapasowe w tle, więc nie musimy przerywać sobie pracy z komputerem. Warto również wspomnieć o procesie odzyskiwania systemów w fazie bootowania, jeżeli system jest uszkodzony. Program posiada również moduł do bezpiecznego usuwania ważnych plików, tak by nie dało się ich później odzyskać.

Wersja Special Edition nie zawiera środowiska WinPE RCD, nie uprawniwa do dokonania bezpłatnej aktualizacji do wersji 2010 oraz nie zawiera wsparcia technicznego.

Jak zdobyć pełną wersję Paragon Hard Disk Manager 2009?

Wystarczy udać się na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny.

http://www.giveawayoftheday.com/hard-disk-manager-2009/ (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.