WinRAR 3.80 za darmo!

Dodał: admin luty - 4 - 2010

winrar Często rozpakowując archiwa rar na cudzych komputerach widzę bardzo dobrze znane okienko niezarejestrowanej wersji WinRAR. Niektórzy przyzwyczaili się do niego do tego stopnia, że już nawet go nie widzą i klikają mechanicznie. Czas to zmienić! Dzięki niniejszej promocji możecie za darmo zdobyć legalną pełną wersję WinRAR 3.8. Trzeba przyznać, że jest to najciekawsza promocja ostatnich dni i warto z niej skorzystać. Wartość programu to ok. 30 euro.

Promocja ta została przygotowany przez dobrze nam już znany niemiecki tygodnik PC Welt i została przeznaczona dla czytelników tego czasopisma. Strona rejestracyjna została nawet zabezpieczona w ten sposób, że rejestracji można dokonać tylko z komputera posiadającego numer IP z terytorium Niemiec. Wobec tego wszyscy czytelnicy PC Welt przebywający obecnie poza terytorium tego pięknego kraju będą musieli uciec się do pomocy niemieckiej bramki proxy. Ale o tym poniżej.

Samego WinRAR-a nie należy chyba nikomu przedstawiać. Z tego co zaobserwowałem jest on obecny na 90% komputerów polskich użytkowników domowych. Jest więc niekwestionowanym królem w kategorii archiwizatorów. W tym miejscu zaznaczę jedynie, że promocja ta dotyczy wersji 3.80, a więc nieco starszej od aktualnie oferowanej przez producenta 3.91.

Promocja trwa do 15 marca 2010 r. Klucz licencyjny dostępny do ściągnięcia z wygenerowanego linku otrzymanego na adres e-mail należy pobrać do 30 września 2010 r.

Jak zdobyć pełną wersję WinRAR 3.80 za darmo?

1. Wchodzimy na stronę promocji i wypełniamy formularz rejestracyjny.

http://covermount.win-rar.com/pcwelt0310/ (skopiuj i wklej)

Jeżeli nie posiadamy niemieckiego numeru IP musimy skorzystać z niemieckiej bramki proxy, np proxy-service.de. Dla tych, którzy mają problem z wypełnieniem formularza, poniżej zamieszczam małą ściągawkę:

Vorname : Imię
Nachname : Nazwisko
E-Mail-Adresse : Adres E-mail
E-Mail bestätigen : Powtórz adres E-mail

2. Na podany adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z linkiem do pobrania klucza licencyjnego.

3. Pobieramy program instalacyjny korzystając z linków poniżej:

http://www.rarlabs.com/rar/wrar380.exe (skopiuj i wklej)
http://download.oldapps.com/Winrar/wrar380.exe (skopiuj i wklej)

Licencja działa również z polską wersją programu:

http://www.idg.pl/ftp/pobierz/pc/19289.html (skopiuj i wklej)


2 komentarze to “WinRAR 3.80 za darmo!”

  1. Buszman pisze:

    Tu macie dzialajaca bramke http://www.faqtup.com/

  2. BUSZMAN TO JA ODKRYLEM ZED TA BRAMKA PROXY DZIALA! PALKO!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.