Wondershare Video to iPod Converter za darmo!

Dodał: admin luty - 7 - 2010

videoipodconv Mam świadomość tego, że iPod-y nie są u nas tak bardzo popularne jak w Stanach Zjednoczonych, ale może niniejsza promocja zainteresuje jakąś grupę czytelników. Otóż tylko dziś, 7 lutego 2010 macie szansę zdobyć zupełnie za darmo pełną wersję Wondershare Video to iPod Converter. Promocja ta jest organizowana przez portal GiveawayOfTheDay.com i potrwa do 8 lutego 2010 r. do godz. 9:00 czasu polskiego. Rynkowa wartość programu to 30$.

Wondershare Video to iPod Converter to bardzo prosty w obsłudze program do konwersji plików wideo, tak by można je było oglądać na urządzeniach przenośnych. Chociaż aplikacja ta ma w nazwie „iPod” to wydaję mi się, że program ten przyda się również posiadaczom telefonów komórkowych i innych urządzeń przenośnych. W prawdzie nie korzystałem z narzędzia przygotowanego przez Wondershare, ale w przypadku innego konwertera z Ipodem w tytule bez problemów można było przygotować pliki wideo na telefony komórkowe. Podejrzewam, że w tym przypadku jest podobnie.

Jeżeli chodzi o konkrety to należy powiedzieć, że Wondershare Video to iPod Converter obsługuje wszystkie popularne typy plików multimedialnych, takich jak m.in AVI, WMV, MOV, RM, RMVB, DAT, FLV, ASF, MPG and MPEG. Aplikacja ta pozwala również na dokonywanie pewnych modyfikacji na plikach wideo takich jak np. przycinanie klipu czy dodanie znaków wodnych. Nic nie stoi na przeszkodzie by z plików wideo wyciągnąć tylko ścieżkę dźwiękową.

Jak zdobyć pełną wersję Video to iPod Converter?

Wystarczy udać się na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny.

http://www.giveawayoftheday.com/wondershare-video-to-ipod-converter/ (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.