ABBYY Screenshot Reader za darmo

Dodał: admin marzec - 18 - 2010

screenshot-reader Interesującą promocja, której przedmiotem jest program ze stajni ABBYY – firmy znanej ze świetnego oprogramowania do rozpoznawania tekstu. Wprawdzie nie jest to najnowsza wersja FineReadera ale myślę, że również Screenshot Reader może być przydatny ;). Promocja ta została przygotowana przez chorwacki magazyn komputerowy Bug i jest przeznaczona dla jego czytelników. Na marginesie dodam, że magazyn ten organizuje również konkurs w którym do wzięcia jest 10 pełnych wersji FineReadera! A dla tych, którzy nie lubią konkursów pozostaje zupełnie legalna i darmowa wersja programu ABBYY Screenshot Reader. Wartość aplikacji to 10 euro.

Cóż to za program? ABBYY Screenshot Reader, jak sama nazwa wskazuje, służy do „czytania” zrzutów ekranu. Narzędzie może nie jest zbyt mocno przydatne podczas codziennej pracy, jednak jego pochodzenie sprawia iż używając go możemy poczuć smak świetnego FineReadera ;) Co o tym programie pisze sam producent? Oto kilka słów:

BBYY Screenshot Reader – inteligentne i proste w obsłudze narzędzia do przechwytywania obrazów i tekstu z dowolnego miejsca na ekranie komputera. ABBYY Screenshot Reader łączy w sobie wygodę, jaką cechuje się wykonywanie zrzutów ekranu z zaletami „błyskawicznego” rozpoznawania tekstu, inteligentnej technologii, która precyzyjnie przekształca wydrukowany tekst na edytowalne pliki tekstowe. W efekcie, oprócz dotychczasowych graficznych zrzutów ekranu, użytkownicy zyskują możliwość wykonywania tekstowych zrzutów ekranu za jednym kliknięciem. ABBYY Screenshot Reader to pierwsze autonomiczne narzędzie do wykonywania zrzutów ekranu, które potrafi precyzyjnie rozpoznawać tekst zawarty w dowolnego rodzaju pliku graficznym.

Więcej informacji o produkcie znajdziecie w opisie na stronie producenta.

Jak zdobyć ABBYY Screenshot Reader za darmo?

Wystarczy pobrać plik instalacyjny programu korzystając z poniższego linku.

https://store.abbyyeu.com/cgi-bin/dlreg/ml=EN?ID=SSR1MLT (skopiuj i wklej)

Po zainstalowaniu programu należy wprowadzić klucz licencyjny. Znajdziecie go pod poniższym adresem. Klucz został pogrubiony więc nie będziecie mieli problemu z jego znalezieniem.

http://www.bug.hr/vijesti/osvojite-abbyy-finereader/100903.aspx
(skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.