Ashampoo Internet Accelerator za darmo

Dodał: admin marzec - 9 - 2010

ashampoo-internet Przy okazji poprzedniego wpisu dotyczącego produktu marki Ashampoo narzekałem, że programy tego producenta zaczęły się rzadziej u nas pojawiać. Po cichu mam jednak nadzieję, że to koniec tej długiej przerwy, bowiem mam przyjemność zaprezentować Wam kolejną promocję ze stajni Ashampoo. Tym razem do wzięcia jest w pełni legalna licencja uprawniająca do używania pełnej wersji programu Ashampoo Internet Accelerator zupełnie za darmo. Producent wycenił tą aplikację na 20$.

Ashampoo Internet Accelerator – jak już sama nazwa aplikacji wskazuje – jest programem służącym do przyspieszania naszego łączą internetowego. Osobiście raczej sceptycznie podchodzę do programów tego typu i jako, że osiągi mojego łącza są w 100% zgodne z umową zawartą z dostawcą internetu, nie wierzę że ów program mógłby wyciągnąć coś ponadto ;) Chciałbym jeszcze uprzedzić wszystkich, którzy mają w swoich komputerach zainstalowany Ashampoo WinOptimizer, aby odpuścili sobie tą promocję, gdyż Internet Accelerator jest jednym z modułów WinOptimizera.

Na stronie producenta znaleźć możemy zachęcający tekst promocyjny, mówiący o tym, jak wiele opcji konfiguracyjnych systemu Windows, a także przeglądarek internetowych wpływa na szybkość działania łącza internetowego. Dzięki Ashampoo Internet Accelerator możecie optymalnie dopasować te wszystkie opcje bez zbędnego klikania i grzebania w plikach konfiguracyjnych.

Co ciekawego znajdziemy w programie? Przede wszystkim Internet Accelerator pomoże nam poprzez ustawienie stosownych opcji konfiguracyjnych przyspieszyć Internet Explorera oraz Mozillę Firefox. Program posiada również moduł służący do czyszczenia plików tymczasowych tworzonych podczas przeglądania sieci. W aplikacji znajdziemy ponadto moduł, który podczas przeglądania internetu sprawdza adres strony internetowej na którą zamierzamy wejść, by uchronić nas przed witrynami zawierającymi szkodliwe oprogramowanie. Internet Accelerator potrafi również dokonać zmian w rejestrze systemowym, które wpływają na szybkość łącza internetowego.

Jak zdobyć pełną wersję Ashampoo Internet Accelerator?

Na początek wchodzimy na stronę rejestracyjną i wypełniamy prościutki formularz rejestracyjny. W zasadzie wystarczy tyko podać adres e-mail.

http://www2.ashampoo.com/webcache/html/1/trial_step_1_2892_20_USD.htm
(skopiuj i wklej)

Następnie pobieramy plik instalacyjny korzystając z linku poniżej.

http://www.ashampoo.com/dl/0123/ashampoo_internetaccelerator2_fe.exe
(skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.