Programy Wondershare za darmo!

Dodał: admin marzec - 17 - 2010

wondershare-ppt2video Firma Wondershare szykuje się chyba do zakrojonej na szeroką skalę akcji promocyjnej swoich produktów ;) Producent ten zdecydował się bowiem na udostępnienie bezpłatnych pełnych wersji niektórych ze swoich produktów. Część oferowanych aplikacji mieliście już szansę zdobyć wcześniej przy pomocy publikowanych tu informacji. Dla tych którzy nie zdążyli lub nie mieli okazji zapoznać się z ofertą firmy Wondershare nadarza się świetna okazja by „złapać” kilka programów całkowicie za darmo.

Co ciekawego znajdziemy w opisywanej ofercie? Poniżej znajdziecie krótki przegląd programów oferowanych za darmo przez producenta.

Wondershare PPT2Video Free – jest to prosta w użyciu aplikacja, służąca do konwersji prezentacji multimedialnych zapisanych w formacie Power Pointa do filmów video.

Wondershare PPT2DVD Free – kolejny program służący do konwersji prezentacji w formacie PPT. Tym razem możemy jednak za pomocą jednego kliknięcia stworzyć ze źródłowej prezentacji film na DVD.

Wondershare Office Recovery – dzięki temu narzędziu możemy odzyskać skasowane przez przypadek dokumenty. Program obsługuje m.in. pliki pakietu Microsoft Office oraz pliki PDF.

Wondershare Registry Defrag Free – Jest to narzędzie służące do przyspieszania działania komputera poprzez wykonywanie operacji defragmentacji rejestru systemowego.

Wondershare Spyware Removal Free – Program ten służy do usuwania szkodliwego oprogramowania. Aplikacja posiada wbudowaną bazę 40 000 wirusów.

W jaki sposób zdobyć to oprogramowanie?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać interesujący nas program klikając w przycisk Download it.

http://www.wondershare.com/store/giveaway.html (skopiuj i wklej)Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.