Radiotracker 6 za darmo

Dodał: admin marzec - 23 - 2010

radiotracker Witryna internetowa niemieckiego czasopisma komputerowego ComputerBild udostępniła wszystkim swoim użytkownikom kompletnie za darmo pełną wersję programu Radiotracker 6 w wersji Special Edition. Promocja ta z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników i słuchaczy internetowych rozgłośni radiowych. Program ten był już oferowany na witrynie Chip.de w ramach promocji adwentowej. Jeżeli wtedy nie skorzystałeś z promocji, a chciałbyś mieć ten program to dzisiaj masz kolejną szansę. Wartość programu to ok. 20 euro.

Radiotracker 6  to bardzo rozbudowane narzędzie służące przede wszystkim do nagrywania audycji z internetowych rozgłośni radiowych. Aplikacja ta zawiera imponującą bazę ponad 40 tysięcy rozgłośni z całego świata. Każdy zainteresowany konkretnym gatunkiem muzyki nie będzie miał więc żadnego problemu ze znalezieniem odpowiedniej dla siebie stacji. Funkcjonalność programu nie ogranicza się wyłącznie do nagrywania dźwięku. Radiotracker potrafi również zapisać zgrywaną audycję na nośniki CD oraz DVD. Ponadto możemy korzystać wykorzystać go jako odtwarzacz audio czy aplikację do zarządzania naszą kolekcją muzyczną.

Jak zdobyć pełną wersję Radiotracker 6 SE za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji korzystając z linku poniżej, a następnie pobrać plik instalacyjny korzystając z przycisku Download. Program posiada wbudowany klucz licencyjny, nie musimy więc wypełniać żadnych dodatkowych formularzy rejestracyjnych. Program posiada angielską i niemiecką wersję językową.

http://www.computerbild.de/download/Radiotracker-Standard-Kostenlose-Spezial-Version-3314821.html (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.