UltimateZip 4.5 za darmo

Dodał: admin marzec - 25 - 2010

ultimate-zip Przed Wami kolejna promocja, której przedmiotem jest oprogramowanie służące do kompresji plików, czyli programy z kategorii tzw. „pakerów”. Wprawdzie oferta ta nie dotyczy tak prestiżowego produktu, jak publikowana wcześniej informacja z WinRarem w roli głównej, ale UltimateZip może uchodzić za dobrą alternatywę dla WinRara. Promocja ta została przygotowana przez niemiecki portal Winload.de. Jej przedmiotem jest legalny i bezpłatny klucz licencyjny do UltimateZip w wersji 4.5. Rynkowa wartość programu to 18$.

Zwracam uwagę wszystkich niezorientowanych użytkowników, że oferowany program nie jest niestety najnowszą wersją oferowaną przez producenta. Jest to jednak wersja tylko o „połówkę” niższa (4.5 wobec najnowszej 5.0), tak więc nie jest to jeszcze staroć.

Czymże jest UltimateZip? Jak już wspomniałem jest to narzędzie do kompresji plików, czyli popularnego pakowania. Oczywiście z pomocą programu możemy również dokonywać również dekompresji, czyli rozpakowywania. Aplikacja ta jest więc alternatywą dla tak znanych narzędzi jak WinRar, WinZip czy 7Zip. Wobec powyższego należy stwierdzić, że UltimateZip posiada bardzo podobne funkcje jak wymienieni wcześniej konkurencji. To czym chwali się producent programu, to m.in.:

  • pełne wsparcie dla dużych archiwów zip (2GB i większe)
  • bardzo wydajny algorytm kompresji 7zip
  • wsparcie dla wielu różnych formatów kompresji, m.in. rar, ace, cab, jar, lha, lzh i inne
  • obsługa szyfrowania ZIP-AES oraz UZE-AES
  • moduł do tworzenia backupów

Jak zdobyć UltimateZip w pełnej wersji?

Zasadniczo aby zdobyć ten program należy zapisać się do newslettera portalu Winload.de. Na podany adres e-mail zostanie przesłany link, po otworzeniu którego znajdziesz link do pobrania programu oraz klucz licencyjny. Jeżeli masz ochotę skorzystać z tej w pełni legalnej drogi do nabycia programu skorzystaj z linku poniżej:

http://www.winload.de/ultimatezip-dateien-packen-entpacken-vollversion-kostenlos (skopiuj i wklej)

Jeżeli natomiast chcesz oszczędzić sobie wysiłku, to skorzystaj z linku poniżej aby pobrać plik instalacyjny programu. Do aktywacji potrzebny jest również kod aktywacyjny. Jest on taki sam dla wszystkich użytkowników promocji .

http://downloads.winload.de/vollversion/uzsetup.exe (skopiuj i wklej)
ultimatezipsn


1 komentarz to “UltimateZip 4.5 za darmo”

  1. xd pisze:

    Szot mi kazal

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.